Дискусія з майстер-класом "Як протидіяти кібербулінгу"
Запрошуємо на показ документального фільму "В моїй кімнаті" (22.12). Після чого відбудеться обговорення стрічки з якого ви дізнаєтесь що таке булінг та кібербулінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка, а також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що таким дітям також потрібна допомога.
Обговорення супроводжуватиме майстер-клас з розпису "Як я впорався/впоралась із ситуацією кібербулінгу" під час якого учасникам та учасницям запропонують творчо переосмислити тематику фільмів. Свою роботу ви зможете забрати з собою. Необхідними матеріалами забезпечать організатори. Також передбачена кава-пауза. Запрошуємо взяти участь батьків разом з дітьми (від 12 років). Початок перегляду о 14 .00 в Центрі розвитку дітей та батьків “Розумники” ( вул. Андрія Мельника, 10). Кількість місць обмежена, тому просимо свідомо підійти до заповнення заявки. Телефон для довідок 0507728746
Ім'я та прізвище учасника/ці *
Номер телефону, електронна пошта або посилання на профіль у соц.мережах *
Мотивація участі *
Перегляд стрічки та правозахисний майстер-клас відбувається в межах Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувається за підтримки Посольства Швеції й Королівства Нідерландів в Україні. Організовує його ГО “СТАН” у партнерстві з Центром розвитку дітей та батьків “Розумники”.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy