Дискусія з майстер-класом "Як протидіяти кібербулінгу"
Запрошуємо на показ документального фільму  "В моїй кімнаті" (22.12).  Після чого відбудеться обговорення стрічки з якого ви дізнаєтесь що таке булінг та кібербулінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка, а також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що таким дітям також потрібна допомога.
Обговорення супроводжуватиме майстер-клас з розпису "Як я впорався/впоралась із ситуацією кібербулінгу" під час якого учасникам та учасницям запропонують творчо переосмислити тематику фільмів. Свою роботу ви зможете забрати з собою. Необхідними матеріалами забезпечать організатори. Також передбачена кава-пауза. Запрошуємо взяти участь батьків разом з дітьми (від 12 років). Початок перегляду о 14 .00 в  Центрі розвитку дітей та батьків “Розумники” ( вул. Андрія Мельника, 10). Кількість місць обмежена, тому просимо свідомо підійти до заповнення заявки. Телефон для довідок 0507728746
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище учасника/ці *
Номер телефону, електронна пошта або посилання на профіль у соц.мережах *
Мотивація участі *
Перегляд стрічки та правозахисний майстер-клас відбувається в межах Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувається за підтримки Посольства Швеції й Королівства Нідерландів в Україні. Організовує його ГО “СТАН” у партнерстві з Центром розвитку дітей та батьків “Розумники”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy