Wstępne zgłoszenie do Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Teatralnych " O Laur Złotej Rybki"
Prosimy o odpowiedź na kilka pytań w formularzu. Państwa odpowiedzi pozwolą nam zorientować się, jaka jest liczba działających zespołów teatralnych, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu i które na Przeglądzie zaprezentują swój spektakl.  Przegląd planujemy w kwietniu, organizowany będzie jako dwudniowe wydarzenie. Zapewniamy noclegi  i wyżywienie. Wydarzenie jest adresowane do zespołów teatralnych, działających w ośrodkach kultury, szkołach, świetlicach,  organizacjach pozarządowych, a także działających  niezależnie,  których członkowie mają nie więcej niż 18 lat.  Wypełnienie tego formularza nie jest jednoznaczne ze zgłoszeniem i nie jest zobowiązujące.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prosimy  o podanie nazwy teatru, koła teatralnego (jeśli jeszcze nie macie nazwy, wpiszcie skąd jesteście, np. Koło teatralne ze szkoły nr 2 w Rybkowie)
Prosimy o podanie imienia i nazwiska instruktora lub lidera zespołu ( osoby osoby do kontaktu)
Prosimy o podanie liczby członków zespołu.
W jakim przedziale wiekowym są członkowie zespołu, można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź. 
Proszę o podanie miejsca działalności zespołu  
Clear selection
Prosimy o podanie pełnej nazwy placówki lub instytucji, w której działa zespół. Jeśli działa niezależnie, prosimy o taką adnotację. 
Proszę o podanie adresu e-mail , na który chcecie Państwo otrzymać regulamin wydarzenia, informacje szczegółowe dotyczące organizacji Przeglądu oraz/lub numeru telefonu do instruktora/ lidera grupy
Czy macie Państwo jakieś uwagi, propozycje, związane z organizacją Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki" ? Prosimy o ich zapisanie.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy