Warsztat z samooceny 24-25.11.2018
Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie zagrożonych dyskryminacją.”.
24-25.11.2018 w godzinach 9-13
1.Co to znaczy świadome życie – dostrzeganie swoich wartości, mocnych stron ,myśli, odczuć, pragnień
2. Jak to jest z samoakceptacją – akceptacją swoich zalet, wad, sukcesów i porażek; jak to jest z naszą samoakceptacją jako osób LGBT+
3. Czym jest asertywność – wyrażanie samego siebie w poszanowaniu wartości i granic swoich i otoczenia
4. Po co nam integralność osobista – życie w zgodzie ze sobą: jako jednostki indywidualna i społeczne.
Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
UWAGA! Formularz nie przesyła informacji zwrotnej. Po przesłaniu danych są Państwo automatycznie zapisani na listę. Przed warsztatem kontaktujemy się z uczestniczkami/uczestnikami w celu potwierdzenia uczestnictwa.
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa w formie Newslettera na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service