Registracija į internetinių seminarų ciklą „Įvadas į MOODLE taikymą mokykloje“
3 internetinių seminarų ciklas, skirtas pedagogams, mokyklų vadovams ir kitiems švietimo įstaigų atstovams, kurie naujus mokslo metus norėtų pradėti su virtualiąja mokymosi aplinka (VMA) MOODLE, o taip pat tiems, kurie dar nėra apsisprendę.

Seminarų metu supažindinsime su LITNET ir KTU teikiama VMA.LM.LT paslauga mokykloms, finansuojama pagal Up2U projektą (up2university.eu), apžvelgsime jos galimybes bei privalumus, susipažinsime su praktinio taikymo pavyzdžiais bei atsakysime į kylančius klausimus.

Internetiniai seminarai vyks rugpjūčio 26, 28, 30 dienomis nuo 15 val.
(Plačiau https://mokymai.vma.lm.lt)
Vieno seminaro trukmė - 2 akad. val.

Dėmesio!
Aktyviausiai dalyvavusių mokyklų užsiregistravusiems atstovams (didžiausia procentinė dalis nuo mokyklos darbuotojų skaičiaus) bus finansuotas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimo išdavimas tolimesniuose 40 akad. val. NUOTOLINIUOSE mokymuose „Mokymosi proceso organizavimas ir valdymas skaitmeninėje mokymosi aplinkoje“, (Finansuos Nacionalinė distancinio mokymo asociacija. Plačiau http://bit.ly/NDMA_konkursas).
Vardas Pavardė *
Your answer
Jūsų el. paštas (šiuo el. paštu atsiųsime prisijungimo informaciją ir nuorodą prisijungti prie internetinio seminaro) *
Your answer
Mokyklos/institucijos pavadinimas *
Your answer
Kokią virtualiąją mokymosi aplinką daugiausiai naudojate mokykloje? *
Kaip įvertintumėte savo žinias, naudojant MOODLE? *
Jūsų lūkesčiai (čia galite pateikti, kokia tema Jums aktuali ar pateikti klausimus, susijusius su virtualiąja mokymosi aplinka, į kuriuos norėtumėte gauti atsakymus seminarų metu)
Your answer
Sutinku, kad mano pateikti asmeniniai duomenys bus saugomi bei naudojami KTU Up2U projekto seminarų "Įvadas į MOODLE taikymą mokykloje" bei mokymų „Mokymosi proceso organizavimas ir valdymas skaitmeninėje mokymosi aplinkoje“ dalyvių administravimo poreikiams. Jūs turite teisę nesutikti ir atsisakyti dalyvauti minėtuose renginiuose, arba bet kuriuo metu prašyti, kad visa saugoma asmeninė informacija apie jus būtų sunaikinta. Informacija apie jus bus naudojama organizuojant dalyvių atranką bei informuojant apie atrankos rezultatus, taip pat sudarant ataskaitas, kuriose bus pateikiama nuasmeninta statistinė informacija. Asmeninė informacija nebus perduodama ar atskleidžiama jokiems kitiems subjektams, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. *
Required
Informacija apie asmens duomenų apsaugą:
Kauno technologijos universiteto surinkta asmeninė informacija ir asmens duomenys bus saugomi ir tvarkomi, užtikrinant Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir Bendrajame duomenų apsaugos reglamente (ES) 2016/679 nurodytus asmens duomenų tvarkymo reikalavimus ir laikantis minėtuose teisės aktuose nustatytų duomenų saugumo bei kitų reikalavimų.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of KTU E.mokymosi technologijų centras. Report Abuse - Terms of Service