ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W WOLONTARIACIE
Drogi Wolontariuszu,

poszukujemy grypy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze zdrowiem! (27-29 IV 2018 r.)

Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Prosimy o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!” do 18 IV 2018r. poprzez niniejszy FORMULARZ.

Każda osoba, która będzie pomagać, co najmniej dwa dni otrzyma pełen pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną). Osoby, które będą pomagać tylko jeden dzień otrzymają pakiet podstawowy wolontariusza (m.in. zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegółowy skład pakietu będzie omówiony podczas pierwszego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2018 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy zainteresowane osoby drogą e-mailową.


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Płeć *
Wiek *
Rodzaj szkoły *
Pełna nazwa szkoły *
Your answer
Czy byłeś(-aś) już wcześniej wolontariuszem(-szką) podczas imprezy kulturalnej lub sportowej? Jeżeli tak, to jakiej? *
Your answer
W których dniach i godzinach będziesz dyspozycyjny(-a)? *
Required
Rozmiar pamiątkowej koszulki *
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do organizacji i przeprowadzenia "RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem!" zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) * * *
Poleć znajomego! Zostaw nam maila lub telefon kontaktowy do osoby, która według Ciebie może być zainteresowana wolontariatem sportowym. Skontaktujemy się z nią!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms