Přihláška na Specializační studium pro školní metodiky prevence
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře se přihlašujete na Specializační studium pro školní metodiky prevence v rozsahu 346 výukových hodin a za cenu 29 000,- Kč, kterou je možno uhradit jednorázově nebo na základě splátkového kalendáře. Poskytovatelem vzdělávání je zařízení DVPP Jules a Jim, z.ú.

Studium odpovídá Standardům studia k výkonu specializovaných činností dle § 9 odst. 1 písm. c) Vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, a po jeho řádném skončení obdržíte certifikát akreditovaný v systému DVPP MŠMT.

Nutnou podmínkou pro přihlášení, resp. absolvování je skutečnost, že uchazeč o studium je pedagogickým pracovníkem ve smyslu zákona o ped. pracovnících a má Mgr. vzdělání.

Součástí studia je sebezkušenostní komponenta v rozsahu 96 vh vedená dasein přístupem.
Studium bude zahájeno v říjnu 2019, v případě nedostatečného naplnění kapacity bude zahájení posunuto na pozdější termín ve šk. roce 2019/20. Ukončení studia je naplánováno na konec šk. roku 2020/21.
Místem realizace studia bude Praha.

Údaje, které o sobě zadáváte v rámci přihlášky, mohou být osobními údaji ve smyslu obecně závazných právních předpisů (zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, od 25. 5. 2018 nařízení (EÚ) č. 2016/679 (GDPR)). Správcem osobních údajů je Jules a Jim, z.ú., Krkonošská 1534/6, 120 00 Praha 2, IČ: 26587084. Jules a Jim, z.ú. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: titul, jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefon, adresa trvalého bydliště za účelem uzavření smlouvy a zákonné povinnosti vedení evidence o absolventech DVPP.

Email address *
Titul, jméno a příjmení *
Your answer
Datum narození *
Your answer
Adresa trvalého bydliště *
Your answer
Jsem pedagogický pracovník ve smyslu zákona o pedagogických pracovnících s VŠ vzděláním? *
Počet let pedagogické praxe *
Your answer
Oficiální název Vašeho aktuálního pracoviště *
Your answer
Vaše pozice na pracovišti *
Your answer
Jaká je Vaše motivace pro absolvování specializačního studia *
Your answer
Jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti v oblasti prevence? *
Your answer
Jaké je Vaše očekávání od absolvování specializačního studia? *
Your answer
Pokud jste absolvoval/a sebezkušenostní/terapeutickou skupinu, v jakém rozsahu (hodiny) a u kterého poskytovatele (oficiální název)?
Your answer
Jak jste se o studiu dozvěděl/a? *
Your answer
Kontakt na Váš osobní mobilní telefon *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service