Minikonference OP ČG_30.května 2019
Vážení kolegové a kolegyně!

Zveme Vás na další jednání odborného panelu čtenářské gramotnosti systémového projektu PPUČ s veřejností, na tzv. minikonferenci. Jedná se již o páté setkání tohoto druhu. Akce proběhne ve čtvrtek 30. 5. 2019 v Praze. Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11. Vyplněním formuláře jste na akci přihlášeni. Zhruba dva týdny před jejím konáním dostanete podrobné informace.

V současné době zahajují činnost v lokalitách "pracovní skupiny pro gramotnosti" v rámci projektů lídr-iniciativ podporovaných jako "místní akční plány vzdělávání" (MAP II). Cíle MAP a činnost našeho panelu mají společnou vizi a tou je podpořit ve školním vzdělávání systematický rozvoj čtenářské gramotnosti a to pro každé dítě a každého žáka. První odborné setkání obou platforem má za účel navázání kontaktu a zahájení dlouhodobé spolupráce, nikoliv pouhé koexistence našich subjektů. Hlavním účelem a cílem setkání je proces: společná práce na precizaci vize našeho odborného panelu: systematického rozvoje čtenářské gramotnosti pro každé dítě a žáka v ČR. V další fázi setkání bude prostor pro diskuse o kvalitě práce ve třídě: jaký charakter mají vyučovací hodiny ve školách a co to znamená pro rozvoj čtenářské gramotnosti žáků. Tato část setkání proběhne v koordinaci s ČŠI. Na akci zveme proto významné aktéry intervencí do kvality výuky: zástupce pracovních skupin MAP a učitele pilotních škol PPUČ, které jsou v MAP aktivní.
Program bude připraven v přímé spolupráci s vybranými MAP, národní sítí MAS a dalšími odborníky tak, aby byl pro pozvané skutečně užitečný, "na míru".
Přihlašování na minikonferenci je koordinováno s NS MAS a s dalšími lidmi, kteří MAP podporují organizačně a zejména obsahově. Počet účastníků je omezen, ale členy pracovních skupin pro gramotnosti MAP neodmítneme.

Za čtenářský panel,
Hana Košťálová, Štěpánka Klumparová, Miloš Šlapal, Petr Koubek
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Má role v lokálním managementu rozvoje vzdělávání *
Required
Škola / organizace *
Your answer
Které předměty vyučuji (netýká se učitelů a učitelek MŠ)? *
Your answer
Účastnil jsem se některé z předchozích minikonferencí čtenářského panelu PPUČ *
Požaduji proplacení cestovného *
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Required
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů.
Your answer
Chci odebírat Newsletter PPUČ
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042 a Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Petr Koubek 603265196 (obsah, cíle...)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Národní ústav pro vzdělávání. Report Abuse