Minikonference OP ČG_30.května 2019
Vážení kolegové a kolegyně!

Zveme Vás na další jednání odborného panelu čtenářské gramotnosti systémového projektu PPUČ s veřejností, na tzv. minikonferenci. Jedná se již o páté setkání tohoto druhu. Akce proběhne ve čtvrtek 30. 5. 2019 v Praze. Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11. Vyplněním formuláře jste na akci přihlášeni. Zhruba dva týdny před jejím konáním dostanete podrobné informace.

V současné době zahajují činnost v lokalitách "pracovní skupiny pro gramotnosti" v rámci projektů lídr-iniciativ podporovaných jako "místní akční plány vzdělávání" (MAP II). Cíle MAP a činnost našeho panelu mají společnou vizi a tou je podpořit ve školním vzdělávání systematický rozvoj čtenářské gramotnosti a to pro každé dítě a každého žáka. První odborné setkání obou platforem má za účel navázání kontaktu a zahájení dlouhodobé spolupráce, nikoliv pouhé koexistence našich subjektů. Hlavním účelem a cílem setkání je proces: společná práce na precizaci vize našeho odborného panelu: systematického rozvoje čtenářské gramotnosti pro každé dítě a žáka v ČR. V další fázi setkání bude prostor pro diskuse o kvalitě práce ve třídě: jaký charakter mají vyučovací hodiny ve školách a co to znamená pro rozvoj čtenářské gramotnosti žáků. Tato část setkání proběhne v koordinaci s ČŠI. Na akci zveme proto významné aktéry intervencí do kvality výuky: zástupce pracovních skupin MAP a učitele pilotních škol PPUČ, které jsou v MAP aktivní.
Program bude připraven v přímé spolupráci s vybranými MAP, národní sítí MAS a dalšími odborníky tak, aby byl pro pozvané skutečně užitečný, "na míru".
Přihlašování na minikonferenci je koordinováno s NS MAS a s dalšími lidmi, kteří MAP podporují organizačně a zejména obsahově. Počet účastníků je omezen, ale členy pracovních skupin pro gramotnosti MAP neodmítneme.

Za čtenářský panel,
Hana Košťálová, Štěpánka Klumparová, Miloš Šlapal, Petr Koubek
Email *
Jméno *
Příjmení *
Má role v lokálním managementu rozvoje vzdělávání *
Required
Škola / organizace *
Které předměty vyučuji (netýká se učitelů a učitelek MŠ)? *
Účastnil jsem se některé z předchozích minikonferencí čtenářského panelu PPUČ *
Požaduji proplacení cestovného *
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Required
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů.
Chci odebírat Newsletter PPUČ
Clear selection
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042 a Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Petr Koubek 603265196 (obsah, cíle...)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NPI. Report Abuse