Model Funkcjonowania Szkół Doktorskich 2020

Krajowa Reprezentacja Doktorantów oraz Warszawskie Porozumienie Doktorantów serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Model Funkcjonowania Szkół Doktorskich” w dniach 20-22.11.2020 roku.

W tym roku, z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z pandemią COVID-19, konferencja odbędzie się w formie zdalnej (on-line). Z uczestnikami połączymy się za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams oraz Zoom.

Konferencja tradycyjnie skupi liderów środowiska doktoranckiego z całej Polski. Będzie to zatem doskonała okazja do dyskusji o istotnych zagadnieniach związanych ze szkolnictwem wyższym, w szczególności z kształceniem doktorantów w szkołach doktorskich.

Liczymy na Waszą niezawodną obecność!

Projekt dofinansowany z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Email address *
Imię i Nazwisko *
Jednostka macierzysta *
Telefon kontaktowy *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie SMSów wysyłanych przez KRD, zawierających najważniejsze bieżące informacje i komunikaty organizacyjne wydarzenia "Model Funkcjonowania Szkół Doktorskich 2020" *
Administratorem podanych wyżej danych osobowych będzie Krajowa Reprezentacja Doktorantów z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 12/6 w Warszawie. Dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rejestracji uczestników oraz organizacji wydarzenia "Model Funkcjonowania Szkół Doktorskich 2020", które odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2020 r. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego wyżej celu przetwarzania. Brak zgody uniemożliwi przeprowadzenie procesu rejestracji. Informujemy ponadto, iż zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r., poz. 922) ma Pan/Pani prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania. Jednocześnie wyrażam zgodę na nagrywanie dźwięku oraz obrazu podczas wydarzenia. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Krajowa Reprezentacja Doktorantów. Report Abuse