Company Establishment Form / Şirket Kuruluş Formu
Yeye Agency supports the expansion of companies into new markets by establishing, developing new companies and providing market entry services such as market research, finding buyers for your products. After filling the form below, you will arrange a free consultation online meeting, afterwards, you will receive your tailor-made business plan and proposal.

Yeye Agency Türk girişimçiler ve firmalar için Avrupa'nın pek çok ülkesinde şirket kurulumu, geliştirmesini ve pazara giriş hizmeletleri gerçekleştirmektedir. Aşağıdaki bilgiler doldurulduktan sonra sizinle bağlantıya geçip, sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş iş planı ve bütçeleri tarafınıza gönderilecektir.
What is your name and surname? / Bu formu dolduran kişinin adı ve soyadı nedir? *
E-mail / E-posta adresiniz *
What is your telephone number? Bu formu dolduran kişinin telefon numarası nedir?
In Which country do you want to establish a new company? / Hangi ülkede şirket kurmak istiyorsunuz? *
What will be the name of the company? / Kurulacak şirketin adı nedir? *
The name of the company has to be checked whether already same or similar name exits or not. / Aynı veya benzer isimle şirketin olup olmadığı kontrol edilecektir.
Type of the company / Kurulacak şirketin türü (Ticari Şekli) *
What will be the activity field of the company? / Kurulacak şirketin faaliyet alanı ne olacak? Ne tarz bir iş gerçekleştireceksiniz? *
For Ex: Trade, web design, manufacturer. / Örnek: Dış tıcaret, Web design, metal fabrikası, reklam ajansı..vs
What will be the starting capital of the company? / Kurulacak Şirketin Başlangıç Sermayesi Miktarı ne kadar olacaktır? (Euro) *
(ENG) The capital amount of the company must be deposited into the bank with the establishment of the company. Although the minimum amount of capital is 1 Euro in many countries, the recommended amount starts at around 5,000 EUR. You will be able to use the amount invested in capital to cover the company's expenses. / (TUR) Şirket sermaye tutarı şirketin kurulması ile birlikte bankaya yatırılması gerekmektedir. Her ne kadar pek çok ülkede minimum sermaye miktarı 1 Euro olsa da, önerilen tutar 5.000EUR civarından başlamaktadir. Sermaye olarak yatırılan tutarı şirketin giderlerini karşılamak için kullanabileceksiniz.
How many shareholders will be and what will be their % of shares? / Şirket Ortakları ve Hisse Payları ne kadar olacaktır? Kaç ortak olacak ve bu ortak kimler olacak ve hisse paylarını belirtiniz lütfen. *
(ENG) The partner of the company can also be a person or a company that is already active. You can determine the percentages as you wish. Each shareholder must invest investment capital as much as his share. / (TUR) Şirketin ortağı kişi veya hazli hazırda aktif olan bir şirket de olabilir. Yüzdelik paylarını ise istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Her hissedar kendi hisse payı kadar yatırım sermayesini yatırması gerekmektedir.
What is the name of the executive director(s) of the company? / Şirketin Yetkili Müdürü veya Müdürlerinin isim ve soyisimlerini belirtiniz lütfen (1 ya da daha fazla olabilir) *
(ENG) The authorized manager of the company is the person responsible for carrying out the company's activities. It can be any Turkish or foreign citizen. There may be more than one or only one local or foreign authorized manager. / (TUR) Şirketin yetkili müdürü, şirketin faaliyetlerini yürütümekle sorumlu olan kişidir. Herhangi bir Türk veya yabancı vatandaş olabilir. Birden fazla olabileceği gibi sadece 1 tane yerli veya yabancı yetkili müdür de olabilir.
Anything else that you would like to mention? / Yukardaki sorular dışnda eklemek istediğiniz veya sormak istediğiniz bir konu var ise lütfen belirtiniz.
Would you like to receive our monthly newsletter? Aylık e-mail bültenimize abone olmak ister misiniz? *
Required
Would you like to have an online meeting? Online toplantı yapmak ister misiniz? *
Required
After filling this form, Yeye Agency would like to arrange a free online consultation meeting with you. Please choose your avaliable date/time. / Formu doldurduktan sonra ücretsiz bir danışmanlık görüşmesi talep ederseniz eğer aşağıdaki uygun tarih ve saati lütfen seçiniz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of YeYe Agency. Report Abuse