KREIPIMASIS
Gerbiami LR Seimo nariai,

Mes, visoje Lietuvoje ir įvairiose viešosios politikos srityse veikiančios nevyriausybinės organizacijos, dirbančios nacionaliniu, regioniniu ir vietos lygmenimis, pritariame šiuo metu LR Seime svarstomam LR nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymo projektui (XIIIP-3623), kurio įgyvendinimas užtikrins sklandžią nevyriausybinių organizacijų sektoriaus plėtrą. Projektas: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/c9ba04b0f18011e993e1a0efdbde7def?jfwid=-gs204ff89

Džiaugiamės, kad LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo, Biudžeto ir finansų bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetai pritarė idėjai aiškiau apibrėžti kas yra laikoma nevyriausybine organizacija, įkurti Nevyriausybinių organizacijų fondą bei įtvirtinti galimybę sudaryti NVO duomenų bazę, remiantis jau dabar VĮ „Registrų centras" nevyriausybinių organizacijų teikiamomis ataskaitomis ir duomenimis. Tokia duomenų bazė sudarys sąlygas atsakyti į nuolat kylantį klausimą kiek iš tiesų Lietuvoje yra registruotų nevyriausybinių organizacijų, kiek iš jų vykdo savo veiklą bei prisidės prie NVO sektoriaus skaidrumo ir savireguliacijos mechanizmų kūrimosi. Apie ne pelno sektoriaus registro duomenų sutvarkymą teigiamai pasisakė ir LR Seimo Audito komitetas bei Valstybinė mokesčių inspekcija.

Tikime, kad šis įstatymas prisidės prie visuminio nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimo, jų veiklos skaidrumo ir atskaitomybės didinimo bei dalyvaujamosios demokratijos plėtros visoje šalyje. Todėl raginame balsuoti už šio įstatymo projekto priėmimą.

Pasirašo:
Organizacijos pavadinimas *
Your answer
Jei skėtinė - kiek NVO atstovauja
Your answer
Atstovo vardas, pavardė (pildyti nebūtina)
Your answer
Komentarai (pildyti nebūtina)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy