UWAGA LISTA REZERWOWA. JEŚLI TRAFISZ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ ZOSTANIESZ O TYM POINFORMOWANY TELEFONICZNIE. Zapisy na Rajd w Czeskim Raju w dniach 22 - 24.05.2020
W programie:
Dzień 1-22.05.2020 Wyjazd spod kwiaciarni Julia- godz. 6.00 (zbiórka 15 min. przed wyjazdem)
 Przejazd Turnov nám. Zdenčině skále (4,5 km) - Klokočské průchody (6,5 km) - Turnov nám. (13 km)
 Przejazd do pensjonatu i zakwaterowanie, obiadokolacja

Dzień 2- 23.05.2020
 Śniadanie godz. 8.00
 9.00 Przejazd do-Staw (Rybník) Vidlák – Zamek Hrubá Skála (4 km) – Łóżko (Lůžko) Adama (4,5 km) – (Mariánká vyhlídka) Marianski punkt widokowy (5 km) – Harcerska Wieża Skalna (skalní věž Skaut) (5,5 km) –(Antonínův Pramen) źródło Antonina (6 km) – (Janova vyhlídka) Janowy punkt widokowy (8 km) – Radeč (9,5 km) – Čertoryje (14 km) – (Věžický rybník) staw (15,5 km) – Staw (rybník) Vidlák (1 8 km)
 Powrót do pensjonatu
 Ognisko i biesiada

Dzień 3- 24.05.2020
 Śniadanie godz 8.00
 9.00- Przejazd do-Jičín – Kbelnice (2 km) – Brada (4,5 km) – Prachov (7 km) – ewentualnie wejście do skał w Chacie Turystycznej (Horní Lochov) – Holín (9,5 km) – Jičín (12 km)
 OK.15 00 wizyta u Rumcajsa i czas wolny.
 18.00 wyjazd do Zdzieszowic
 Powrót ok. 22.00


Odpłatność cała za wyjazd:
Osoba zrzeszona (D) - 380 zł Opłacona składka na 2020
Dzieci członkowie PTTK (Dz)- 330 zł Opłacona składka na 2020
Osoba niezrzeszona (ON) - 420 zł

W CIĄGU 7 DNI OD DATY ZAPISU ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO ZAPŁATY W KASIE LUB NA KONTO BEZZWROTNEJ PIERWSZEJ RATY W WYSOKOŚCI 50 ZŁ LUB CAŁEJ ODPŁATNOŚCI ZA RAJD. Nie uiszczenie opłaty jest równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.

Opis przelewu: (tytułem – Imię i nazwisko – Czeski Raj)

KASA CZYNNA TYLKO W PONIEDZIAŁKI 17.00 - 18.00 PODCZAS DYŻURU CZŁONKÓW KOŁA W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ W ZDZIESZOWICACH.

KONTO: 29 1240 1659 1111 0010 6908 8419 Bank Pekao I Oddział w Kędzierzynie-Koźlu

Organizator zapewnia: transport klimatyzowanym autokarem, pamiątkowy buton, ubezpieczenie OC (dla członków PTTK), opieka Przodownika PTG.

Maksymalna ilość uczestników 40 osób – według kolejności zapisów, aby wyjazd się odbył minimum 30 osób.

Prosimy o zabranie dowodów osobistych i kart EKUZ.
Email address *
Nazwisko *
Your answer
Imię *
Your answer
Numer kontaktowy *
Your answer
Członek PTTK "Łazik" w Zdzieszowicach (D-osoba zrzeszona; Dz - Dziecko zrzeszone; ON-osoba niezrzeszona bez względu na wiek) *
DOTYCZY TYLKO ON Jeżeli jesteś Osobą Niezrzeszoną w PTTK to nie podlegasz ubezpieczeniu takiemu jak członkowie PTTK dlatego też jesteś zobligowany do ubezpieczenia się indywidualnego na wyjazd. JESTEM TEGO ŚWIADOMY.
RODO
W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem, informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/a danych osobowych jest Miejskie Koło PTTK "Łazik" w Zdzieszowicach należące do Oddziału Regionalnego PTTK Śląska Opolskiego (zwane dalej również „PTTK” lub „Stowarzyszeniem”) z siedzibą w Opolu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach statutowych oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
... *
Nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z brakiem możliwości wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach/rajdach.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy