Етикет: Як не зіпсувати перше враження?
Наші улюблені іграшки - це їжа і телефон. Поведінка за столом і стиль листування дуже багато говорять про нас. Експертка з етикету Альона Дергаленко пропонує зустрітися у середу, 5 травня у Гончаренко Центрі і обговорити, як не зіпсувати перше враження, адже його неможливо зробити другий раз.

Альона Дергаленко за освітою перекладачка, але останні два роки удосконалюється у сфері етикету. Навчалася очно і дистанційно у Лондонській школі «The English Manner», брала майстер-класи у випускниці швейцарської школи міжнародного етикету і протоколу «Institut Villa Pierefeu в Гліоне» Катерини Лисенко, слухала курси в Австрійській вищій школі етикету та брала уроки етикету у французької графині Марії де Тіллі.

На майстер-класі поговоримо про діловий етикет та поведінку за столом. Альона Дергаленко торкнеться основних моментів столового етикету і дасть поради щодо комунікації в месенджерах. Все те, з чим ми стикаємося щодня.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/yv7kSPj - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (3-4 травня).

Тренінг почнеться у середу, 5 травня об 11.00 і триватиме біля 1,5 години. З огляду на карантин, на тренінг ми запросимо тільки 15 осіб.

Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16 та беріть трубку, коли вам телефонують.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону у форматі 38(ххх)ххх хх хх
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну адресу. *
Зверніть увагу, що якщо ви маєте пошту на серверах .ru, mail.ru та інших російських серверах, наші листи до вас можуть бути автоматично заблоковані.
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження *
Ми плануємо готувати для учасників спільноти привітання з нагоди днів народжень
MM
/
DD
/
YYYY
Скажіть, будь ласка, чим ви займаєтесь? *
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy