Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., o Ochronie Danych Osobowych informujemy, że Twoje dane są przetwarzane w ramach rekrutacji na funkcję lidera workcampu. Dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu. Przetwarzane dane to informacje zapisane przez Ciebie w formularzu widniejącym poniżej.

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu informuje, iż przetwarza dane zgodnie z Rozporządzeniem i jedynie na potrzeby realizacji projektu. Stowarzyszenie przetwarza dane osobowe jedynie od momentu przekazania danych do końca roku następującego po roku zgłoszenia lub Twojej rezygnacji z udziału w workcampie, z zastrzeżeniem że dane te mogą być przetwarzane również po zakończeniu projektu, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.

Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu informuje, iż przysługuje Ci prawo do:
dostępu do swoich danych;
sprostowania danych;
usunięcia danych;
ograniczenia przetwarzania danych;
wniesienia skargi do organu nadzorczego

Twoje dane osobowe zostaną usunięte ze wszystkich nośników danych Stowarzyszenia Promocji Wolontariatu zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej z końcem 2020 r.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
W związku z wyrażeniem przez Ciebie chęci wzięcia udziału w workcampie, przekazujesz nam swoje dane osobowe. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji tego projektu?
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy