Integracja i Scalenie Społeczności Mniejszości Etnicznych w Waterford
Ten kwestionariusz jest skierowany do wszystkich mniejszości etnicznych i obywateli urodzonych poza granicami Irlandii, którzy mieszkają / pracują w Waterford. Jest również skierowany do dzieci (w pierwszej generacji) migrantów.
The Waterford Local Community Development Committee (LCDC) wraz z agencjami partnerskimi przygotowują trzyletnią strategię promowania integracji obywateli urodzonych za granicą, którzy mieszkają w Waterford. Celem strategii jest uczynienie Waterford bardziej przyjaznym i integrującym miejscem oraz wyeliminowanie wszelkich form uprzedzeń i nietolerancji.
W ramach tego procesu, Breandán Ó Caoimh / Margaret Ward do samodzielnego przeprowadzenia konsultacji z tymi, dla których Waterford stało się ich domem oraz z tymi, którzy są dziećmi migrantów. Ten kwestionariusz jest częścią tej konsultacji.
Wszystkie kwestionariusze są anonimowe, a odpowiedzi będą traktowane całkowicie poufnie. Pani/Pan nie zostanie w żaden sposób zidentyfikowany, a uczestnictwo jest bardzo mile widziane.

Wszelkie pytania należy kierować do Breandán pod adresem BrendanOK7@gmail.com
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service