Zájem o petici Bezdiktátorů.cz
Děkujeme za případnou podporu! Vyberte si možnost, jak petici pomoci (nebo jen dostávat informace) a jen u vybraných možností prosím napište poznámku (ostatní nechte prázdné). Každopádně prosím nezapomeňte vyplnit správně e-mail (poslední položka) - díky němu vám budeme moci odpovědět, poslat další informace.
Mám zájem sbírat podpisy třeba i ve skupině
Pokud chcete sbírat podpisy a propojit například s dalšími zájemci (například pro sběr při demonstracích) prosím uveďte město, kde můžete sbírat a případně další poznámky (kdy máte čas) - můžeme vás propojit s dalšími ve stejném městě, pokud máte zájem sbírat podpisy v týmu. Více se pak domluvíme e-mailem. Obecně: petiční arch a informace si stáhněte na stránce bezdiktatoru.cz Také jakékoliv další otázky ke sběru podpisů můžete psát sem.
Chci založit petiční místo
Na petičním místě se sbírají archy a petice se tam dá podepsat (kavárna, restaurace, knihkupectví....). Prosím uveďte: název místa, adresu, otevírací dobu. Odkdy odhadujete, že by místo mohlo být aktivní, případně další poznámky či otázky (více si napíšeme e-mailem).
Trička pro sběr podpisů - finance, grafika
Můžete se také s námi finančně složit (celkem několik tisícikorun maximálně se skládáme) na výrobu několika potištěných triček (s informacemi o petici) či dalších pomůcek pro ty, kteří budou sbírat podpisy na venkovních akcích (u metra, na demonstracích). Prosím napište, zda byste se na něco chtěli složit (například chci přispět na tričko, chci si obstarat vlastní tričko pro sběr podpisů, chci pomoci grafickým návrhem...)
Chci dostávat e-maily při důležité novince k petici (odhad jednou za měsíc maximálně)
Jiný dotaz, poznámka k petici.
Váš e-mail *
Prosím napište e-mail, na který chcete odpověď k nabídce pomoci, nebo občasné informace (dle toho, co jste zaškrtli výše). Dejte prosím pozor na správnost e-mailu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy