Ech, te emocje!
Z okazji Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża" chcemy zaproponować dzieciom w wieku 6-8 lat udział w wyjątkowych warsztatach.

Czy emocje wybuchają, a uczucia się mieszają? Czy relacje się zrywają, jeśli wcześniej się splątają? Gdzie masz szukać odpowiedzi? W bibliotece, tej dla dzieci!

Spotkanie o emocjach, relacjach i uczuciach poprowadzi Jola Kogut. Na co dzień pracuje ze studentami dziennikarstwa UPJPII, w niedziele prowadzi Klub Twórczych Odkryć w Teatrze KTO.

W czasie warsztatów, Rodziców zapraszamy do sali obok na spotkanie z pisarzem Leszkiem Talko. O kłopotach i radościach związanych z byciem tatą rozmawiać z Leszkiem Talko będzie Łukasz Wojtusik

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko *
Imię *
Adres e-mail *
Imię dziecka
*
Wiek dziecka
*
Numer telefonu *
Ochrona danych osobowych *
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie i akceptuję go w całości. Tym samym potwierdzam, że zapoznałem/zapoznałam z klauzulą informacyjną w nim zawartą oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie w celach informacyjno-promocyjnych i w zakresie związanym z organizacją i przeprowadzeniem imprezy zgodnie z przepisami prawa. Regulamin Imprez WBP w Krakowie: https://www.rajska.info/system/files/383/regulamin_imprez_wbp_w_krakowie.pdf
Informacje o wydarzeniach
Chcę otrzymywać wiadomości e-mail z bieżącymi informacjami o wydarzeniach organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie. Zostałem/zostałam poinformowany/a o przysługujących mi prawach zawartych w klauzuli informacyjnej w wyżej wskazanym Regulaminie Imprez.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie. Report Abuse