Антикорупційна адженда: що має зробити новий парламент протягом року?
Згідно з червневими опитуваннями, здатність впроваджувати зміни та спроможність навести лад у державі — це головні фільтри для українських виборців на парламентських виборах. Водночас кожного п’ятого цікавить спроможність боротися з корупцією.

Вже 29 серпня відбудеться перше засідання нової Верховної Ради. Transparency International Ukraine запрошує журналістів на прес-сніданок, аби обговорити антикорупційні пріоритети цього скликання.

Що має зробити нова влада у боротьбі з корупцією, аби задовольнити запит суспільства?
Які першочергові законопроекти мусить ухвалити монобільшість і в чому ТІ Україна бачить потенційні ризики?
Про які міжнародні зобов’язання України варто пам’ятати і які очікування закордонних партнерів від нової влади?

Про це розкажуть:
Андрій Боровик, виконавчий директор ТІ Україна;
Анастасія Козловцева, керівниця відділу міжнародних зв'язків та фандрейзингу;
Іван Лахтіонов, Директор програми інноваційних проектів.

Просимо вас до 18.00 27 серпня підтвердити свою участь у заході, заповнивши ЛІНК НА РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ
Місце та час проведення: 28 серпня 10:30 год., конференц-хол DEPO, зал Бібліотека.

Контактна інформація: з усіх питань, пов’язаних з організацією заходу, просимо звертатися за адресою: karpinska@ti-ukraine.org або за номером телефону: +38066-789-58-95.

Довідково
Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції.
ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі, eHealth та E-Data. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Яке ЗМІ Ви представляєте? *
Your answer
Лінк на Ваше медіа *
Your answer
Посада в організації *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Чи бажаєте отримувати щомісячний дайджест від Transparency International Україна? *
Даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ti-ukraine.org. Report Abuse - Terms of Service