Umělá inteligence v lidské patologii_16.4.2024, 19:00 - 20:30
Přednáška s názvem "Umělá inteligence v lidské patologii" se uskuteční v úterý 16. 4. 2024 od 19:00 ve spodních prostorách baru 4pokoje na Vachove 6 v Brně. Neformální a přátelská forma diskuse bude podpořena tematickými drinky, které zajistí profesionální barmanský tým :-).

Ovšem pozor, počet míst je omezen! Rezervuj si své místo pomocí registračního formuláře ještě dnes! Pro každou osobu vyplň registraci jednotlivě.

V případě, že se nebudeš moci přednášky zúčastnit, ozvi se nám na mail info@scienceparty.cz nebo nám napiš do zprávy na Facebooku. Ať můžeme tvé místo nabídnout někomu jinému :-).

Vstupné ve výši 80 Kč se platí na místě v hotovosti :-).

Vyplněním registrace souhlasíš s pořizováním fotografických záznamů a videonahrávek z akce, které mohou být zveřejněny na webových stránkách a sociálních sítích Science Party. Každý, kdo nebude souhlasit se zveřejněním fotografie nebo videozáznamu své osoby, má právo požádat o jejich výmaz. Pokud požadujete více informací, využijte prosím e-mailovou adresu: info@scienceparty.cz.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Na tento email Ti zašleme shrnutí registrace.
Uvedením Vaší emailové adresy níže dáváte spolku Science Party, z.s. souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem komunikace s Vámi pro účely akce " Umělá inteligence v lidské patologi - 16. 4. 2024, 19:00 - 20:30". V případě jakýchkoliv dotazů k tématu uchovávání Vašich osobních údajů, se neváhejte obrátit na info@scienceparty.cz, kde Vám rádi zodpovíme všechny dotazy.
Jméno *
Příjmení *
Kolik Ti je let?
Clear selection
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Science Party. Report Abuse