Zgłoszenie chęci uczestniczenia w Kręgach Księżycowych
KRĘGI KSIĘŻYCOWE

Po uzbieraniu się grupy chętnych na krąg dla Twojego znaku księżycowego dostaniesz maila z propozycją określonego terminu i szczegółami oraz możliwością zarezerwowania miejsca. Będziesz też informowana/y o kolejnych kręgach i wydarzeniach planowanych dla osób z tym samym znakiem księżycowym. Jeśli grupa nie uzbiera się to krąg się nie odbędzie (pamiętaj zbiera się jednocześnie 12 różnych grup, więc to możliwe). Może też być tak, że dopiero z czasem i w wyniku poleceń grupa się uzbiera - wtedy dostaniesz ode mnie maila np. za parę miesięcy ;) Zapis do tej listy do niczego Cię nie zobowiązuje :) 

Link do artykułu: Księżyc w znakach zodiaku - przewodnik: klik

Link do zakupu webinaru Psychologia Księżyca - klik


Kontakt: akademiamoonset@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
KRĘGI KSIĘŻYCOWE
W jakim znaku jest Twój Księżyc? *
Odpowiadając zapisujesz się na listę chętnych do udziału w kręgu osób z Księżycem w tym znaku.
Jeśli jeszcze nie wiesz, w jakim znaku jest Twój Księżyc możesz to sprawdzić chociażby tutaj
Imię i nazwisko *
Jeśli brałaś/eś udział w ankiecie księżycowej dla czytelników Moonset Newslettera w maju, wpisz e-mail z którego udzielałaś/eś odpowiedzi - osoby które uczestniczyły w ankiecie mają pierwszeństwo uczestniczenia w kręgach księżycowych. 
Czy obejrzałaś/eś webinar o Psychologii Księżyca? *
Osoby, które wykupiły i obejrzały webinar będą miały pierwszeństwo przy zapisach na kręgi. Zapoznanie się z nim będzie przydatne, choć nie konieczne, by skorzystać z kręgu - o ile będą wolne miejsca ;) 
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Godzina urodzenia - jeśli jest Ci znana
Time
:
Miejsce urodzenia *
Jaki dzień tygodnia najbardziej ci odpowiada, żeby móc uczestniczyć w kręgach księżycowych? Możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Moonset Marta Matuszewska wydarzenia online: Kręgi księżycowe w celu rejestracji na Wydarzenie, w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Wydarzenia w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Wydarzeniu. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. *
Required
Dziękuję! :)
By wysłać zgłoszenie kliknij przycisk "Prześlij".
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy