Projekt EEG - formularz zgłoszeniowy
Poniższy formularz dotyczy projektu badawczego pt. "Wpływ treningu elementarnych funkcji poznawczych na aktywność bioelektryczną mózgu.". Projekt ten realizowany jest w Instytucie Psychologii UKW w Bydgoszczy. Kierownikiem projektu jest mgr Łukasz Warchoł. Opiekę naukową nad projektem sprawuje Dr Ludmiła Zając-Lamparska.

Korzystając z poniższego formularza możesz zgłosić swoje zainteresowanie wzięciem udziału w projekcie jako osoba badania. Gdy rozpocznie się rekrutacja, poinformujemy Ciebie mailowo lub telefonicznie o szczegółach. Niniejsza rejestracja nie jest równoznaczna z koniecznością wzięcia udziału - możesz w każdej chwili zmienić zdanie. W czasie rekrutacji otrzymasz też szczegółowe informacje na temat samego przebiegu badania. Nie przejmuj się, jeśli na ten moment nie rozumiesz wszystkiego lub nie jesteś pewien/pewna czy chcesz wziąć udział w badaniu. Na ostateczną decyzję przyjdzie dopiero czas.

W projekcie udział wziąć mogą osoby od 20 do 35 roku życia. Jeśli nie ma jeszcze 20 lat, również wypełnij formularz. Rekrutacja będzie trwała przez ponad rok. Możesz wziąć udział w późniejszym czasie.

Więcej na temat projektu przeczytasz na http://www.eeglab.bydgoszcz.pl

Jeśli masz pytania, możesz zadać je poniżej lub napisać na eeglab.ukw@gmail.com

Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Adres e-mail: *
Your answer
Obecne zajęcie (np. kierunek studiów, wykonywany zawód): *
Jeśli jesteś studentem/studentką podaj rok studiów oraz nazwę uczelni.
Your answer
Pytania/uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service