Реєстраційна форма Вінницької дебатної ліги для учасників без команд
Запрошуємо всіх шанувальників дебатів та активних молодих людей на захопливу подію - Міську Дебатну Лігу, яку організовує Громадська Організація "Сетап" у партнерстві з Міським Департаментом Молодіжної Політики!

Дата: 3️⃣0️⃣ вересня - 1️⃣ жовтня
📍Місце: Молодіжний Центр "Квадрат"

Ця подія об'єднає молодих і рішучих людей для цікавих і продуктивних обговорень, під час яких ви зможете висловити свої думки, аргументувати погляди та розвивати навички публічного виступу. Міська Дебатна Ліга - це відмінна нагода не лише вивчити актуальні питання та розібратися в них, а й знайти нових друзів та однодумців.

Чому варто прийти на Міську Дебатну Лігу:

🔹 Досвідчені судді: Вас будуть супроводжувати досвідченні судді, які допоможуть  розвивати навички дебатів та публічного виступу.

🔹 Актуальні теми: Під час заходу будуть обговорюватися сучасні та важливі питання, які цікавлять кожного молодого громадянина.

🔹 Мережа контактів: Ви матимете змогу познайомитися з іншими активними молодими людьми та розширити свою мережу зв'язків.

🔹 Призи та нагороди: Найкращі дебатери отримають призи та нагороди, а також можливість представити свою команду на регіональному рівні.

🔹 Враження та незабутні моменти: Міська Дебатна Ліга обіцяє бути цікавою, захопливою та незабутньою подією, яка залишиться у вашій пам'яті надовго.

Більше інформації та реєстрація на сайті ГО "Сетап" 
Не втрачайте неймовірну можливість розвинути свої навички та знайти нових друзів!
 
Наші  соц. мережі та комунікаційні канали:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ: *
Контактний номер телефону: *
Посилання на телеграм/інстаграм сторінку
*
Твій дебатний досвід: *
Додаткові побажання
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Setup. Report Abuse