LAPKRITIS – VERSLO MĖNUO

Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija įgyvendina vietos projektą skirtą „Profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas“ pagal Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašo priemonę ,,Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas įgūdžių įgijimas“ ir kviečia dalyvauti mokymuose.

Jei esate Trakų rajono gyventojas, turite verslo įdėją, ar sukurtą verslą, galite užsiregistruoti į verslo mokymus, pranešimus, konsultacijas, atvirų durų/lauko dienas. Su užsiregistravusiais bus susisiekiama nurodytu kontaktiniais telefonu, el. paštu.

Vietų skaičius į mokymus ir konsultacijas yra ribotas, projekto vykdytojas – Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija, apie patvirtintą registraciją informuos nurodytu el. paštu ar telefonu, taip pat gali susisiekti su Jumis, jei reikia patikslinti Jūsų pateiktą informaciją.

Registracijos forma iki lapkričio mėnesio gali būti papildyta naujais renginiais.


Informacija teikiama tel. +37069827197 ar el.p. trakukrastas@gmail.com
Email address *
Vardas, pavardė *
Gyvenamoji vietovė Trakų rajone (miesto, kaimo pavadinimas) *
Telefono numeris *
Mokymai (registracija pasibaigusi, jei užsiregistravę dalyviai atsisakytų, registraciją atnaujintume, skambinti tel. 869827197
Individualios verslo konsultacijos. Pagal Jūsų žemiau aprašytą verslo problematiką ir pateiktus klausimus, Jums bus parinktas tos srities specialistas - konsultantas, taip pat suderintas individualus konsultacijos laikas lapkričio mėnesį. (Jei norėtumėte, kad verslo konsultantas atvyktų pas Jus į verslo vykdymo vietą, turėtumėte kompensuoti konsultanto atvykimo išlaidas – 30 Eur., kitu atveju konsultacija vyks Trakų krašto tradicinių amatų centre, adr. Karaimų g. 41, Trakuose. )
Šiuo metu populiarėja socialinis verslas – tai verslo modelis, pagal kurį išnaudojant rinkos mechanizmą pelno siekimas susiejamas su socialiniais tikslais ir prioritetais, remiamasi socialiai atsakingo verslo bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės nuostatomis, taikomos socialinės inovacijos. Lietuvoje tokio verslo yra tik pati pradžia, dėl ko kyla sunkumų, nedrąsu pradėti, taip pat trūksta informacijos ir žinių. Kviečiame registruotis. Išsigryninę idėjas turėsite galimybę įgyvendinti projektus teikiant vietos projektų paraišką Trakų krašto vietos veiklos grupei.
Registruoti
„Socialinio verslo idėjų generavimo sesija“ lapkričio 20 d., 13 val., trukmė 4 val. (lekt. Nida Mačerauskienė ir Aušra Turčinskaitė Balčiūnienė, adr. Vytauto g. 33, Trakuose).
Clear selection
Kam svarbus turizmas ir bendradarbiavimas siekiant plėsti veiklą, kontaktus, atsiverti naujoms verslo galimybėms, kviečiami registruotis į Išsigryninę idėjas turėsite galimybę įgyvendinti projektus teikiant vietos projektų paraišką Trakų krašto vietos veiklos grupei.
Registruoti
Bendradarbiavimo turizme idėjų generavimo sesija lapkričio 22 d., 9 val., trukmė 4 val. (lekt. Nida Mačerauskienė ir Aušra Turčinskaitė Balčiūnienė, adr. Vytauto g. 33, Trakuose).
Clear selection
Pranešimų sesija skirta turizmui: lapkričio 22 d. nuo 13.30 (Vytauto g. 33, Trakuose): Ekoturizmas, Sveikatinimo paslaugų naujienų pristatymo galimybės laisvalaikio ir turizmo parodoje Adventur, ( LITEXPO, sausio 24 – 26 d.) bei Turistinio sezono apžvalga. 2019 / 2020 turizmo tendencijos ir rinkodaros planai.
Pageidavimai, pastabos
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy