Głosuj świadomie - o co chcesz zapytać kandydatki / kandydatów do Rady Gminy oraz na Prezydenta?

Wkrótce będziemy podejmować decyzję na kogo oddamy głos w wyborach samorządowych. Najprawdopodobniej zaleje nas morze plakatów, bilbordów i spotów reklamowych, z których zbyt wiele nie dowiemy się o kandydacie. W związku z tym chcielibyśmy wspólnie z Wami ułożyć pytania dla przyszłych kandydatek / kandydatów do Rady Gminy oraz na Prezydenta , o które prosimy byście wpisywali w tej ankiecie.

Nie chcemy, by nasze wybory były przypadkowe, dlatego nasze stowarzyszenie zgłosiło się do programu "Głosuj Świadomie - Masz Głos, Masz Wybór" (www.maszglos.pl). Świadomy wybór to decyzja oparta na informacjach: wyborca powinien wiedzieć, co potrafi kandydat, jakie są jego dotychczasowe doświadczenia oraz jakie działania planuje podjąć, jeśli zostanie wybrany. Czy wie, czego potrzebują mieszkańcy i w jaki sposób chce im to zapewnić.

Celem Naszego udziału w programie jest zebranie takich informacji o kandydatach do władz gminy i rozpowszechnienie ich wśród wyborców.

Bardzo zależy nam na Waszych opiniach. Mieszkanko / Mieszkańcu - o co chcesz zapytać swoją kandydatkę / kandydata? Prosimy składać propozycje poniżej. Wszystkie Wasze pytania opublikujemy na stronie, następnie pogrupujemy i uporządkujemy, by wysyłać je do wszystkich zainteresowanych.

Na propozycje pytań czekamy do 10 września 2014.


Stowarzyszenie Szczecinianie Decydują
www.szczecinianiedecyduja.pl

    This is a required question