NizhynStreetMusicFest
Участь у NizhynStreetMusicFest, який присвячений Дню Вуличної Музики, може взяти кожен. Неважливо, граєте ви свою музику, чи чужу. Рівень володіння інструментом також неважливий.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА
Учасники, які беруть участь у святі, погоджуються дотримуватися наведених нижче правил.

Реєстрація
1. Під час реєстрації учасник вказує необхідні дані та підтверджує, що вся надана інформація є достовірною. Учасник також підтверджує, що інформація, яку він вказав, не суперечить законодавству України, і що він несе за неї відповідальність.

2. Під час реєстрації учасник погоджується, що вказана в анкеті інформація - назва гурту / ім’я виконавця, контактні дані, опис, фото, місто, вулиця та час виступу є вірними.

3. Заповненням цієї анкети учасник надає згоду на те, що частина інформації, наданої під час реєстрації може бути опублікована на веб-сайті streetmusic.com.ua, у соціальних мережах, в друкованих виданнях, тощо. (Номер телефону та адреса електронної пошти, вказані під час реєстрації, НЕ будуть доступні для загального використання)

4. Під час реєстрації учасник має право та можливість виправити дані, змінити чи доповнити інформацію про час та місце власного виступу, скасувати зареєстроване місце чи час виступу тощо.

5. Організатори зберігають за собою право ухвалювати рішення щодо правильності даних, вказаних учасником під час реєстрації.

6. Організатори мають право не підтвердити реєстрацію та/або змінити інформацію, вказану в описі під час реєстрації, якщо буде встановлено, що вона не відповідає законодавству України.

7. Вокальні виконавці до участі допускаються тільки в акапельному виконанні, або в супроводі "живого" акомпанементу (не стосується виконавців в стилі "реп та хіп-хоп)".

УЧАСТЬ
1. Під час реєстрації учасник підтверджує, що він вільно обирає місце, час та репертуар музики, яку він гратиме, за що він несе відповідальність перед організаторами та гостями свята, а також підтверджує, що він не платив за участь або допуск до участі. Участь всіх музикантів завжди є безкоштовною та добровільною.

Email address *
Ви - *
Required
В якому стилі Ви співаєте (граєте)? *
Your answer
Вам потрібно підключення?
Ви готові ділитися з іншими музикантами власним обладнанням? *
Required
Як Вас представити слухачам (творчий псевдонім, назва гурту тощо)? *
Your answer
Посилання на свій профайл у соціальних мережах *
Your answer
Посилання на відео (аудіо) чи публікації у соціальних мережах (якщо є)
Your answer
Перелік музичних інструментів, на яких плануєте грати (якщо Ви - гурт):
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Скільки бажаєте (можете) виконати чи зіграти пісень: *
Your answer
Мова виконання пісень: *
Required
Коли протягом дня 19 травня Вам буде зручно виступити? *
Required
Рівень володіння музичними інструментами (якщо плануєте на них грати)
Коротко про себе (для сольних виконавців) чи свій гурт для публікацій у соцмережах? *
Your answer
Чому Ви хочете виступати? *
Required
П.І.Б. особи, що подає заявку на участь: *
Your answer
Заповнюючи цю форму, я надаю згоду на зберігання та обробку персональних даних, згідно з Законом України «Про захист персональних даних». *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service