Реєстрація на творчі конкурси у 2019
За допомогою цієї форми відбувається попередня реєстрація на творчі конкурси для вступників на освітній рівень бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на освітні програми спеціальностей 017 "Фізична культура і спорт", 022 "Дизайн", 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, рестраврація", 024 "Хореографія", 025 "Музичне мистецтво", 026 "Сценічне мистецтво" у 2019 році.

Групи формуються до етапу граничного наповнення у порядку подання заяв. Якщо група у відповідний день наповнена, з вами зв'яжуться окремо працівники Приймальної комісії для уточнення дати складання творчого конкурсу згідно розкладу (https://admission.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/6/2019/03/Bakal-PZSO-TK-2019.pdf).

До складання творчого конкурсу допускаються вступники за наявності документа, що посвідчує особу, та сертифікатів ЗНО. Вступники на "Фізичну культуру і спорт" також подають додатково висновок медичної комісії Івано-Франківського обласного лікувально-фізкультурного центру “Здоров’я” (м. Івано-Франківськ, вул. Матейка, 20).

Збір вступників на творчий конкурс відбувається о 8:30 у день його проведення у актовій залі університету за адресою вул. Шевченка, 57 (вхід з вул. Чорновола).

Для участі у творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення вступники у день проведення подають:
- заяву;
- копію документа, що посвідчує особу;
- фотокартку розміром Зх4 см;
- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Прізвище вступника *
Your answer
Ім'я вступника *
Your answer
По батькові вступника (за наявності)
Your answer
Спеціальність *
Дата складання творчого конкурсу *
Контактний телефон *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service