Loovustoa loovustunnid 2022-2023 õppeaastal
Meie juubeli hooaeg algab oktoobris 2022.
Septembris tasuta üritused, jälgige infot Fb lehel: https://www.facebook.com/loovustunnid/

Miks Loovustoa loovustunnid su lapsele head on?

KUNST JA EESTI KEEL ühes
🍓Loovustoa loovustundides hoiame tähelepanu lapse ealisel arengul läbi käelise tegevuse ja kõnelise-keelelise arendamise. Mida paremini on arenenud lapse peenmotoorika, seda paremini areneb kõne, koordinatsioon, kirja ja lugemisoskus. Peenmotoorika tähendab käte ja silmade koostööd, kui nõtkelt ja täpselt sõrmekesed esemeid haaravad ja nendega üht või teist tegevust suudavad sooritada. Lapse taju ja tunnetuse areng läbi loovtegevuse Loovustoa loovustunnis on üks võimalus kasvada mängides.

MIDA TUNDI KAASA VÕTTA:
vahetusriided nii vanemale kui lapsele, mida tohib määrida ja käterätik, et oleks mugav pesta.
 lapsele sobiv jook või söögipala kaasa, et pärast toimekat tundi saaks laps end hästi tunda ja keha kinnitada. Tunni ajal palun ärge lapsele süüa andke (v.a tungival vajadusel rinnalapse rahustamiseks), sest see viib rühmakaaslaste mõtted mujale.

Tundide tasu sisaldab: professionaalse juhendajaga loovustundi, kus teie päralt on  kõik materjalid ja töövahendid, prinditavaid pdf formaadis töölehti meisterdamiseks ja laulu-salmide õppimiseks aga samuti sisaldab see ka riigimakse ja rendikulutusi.

Vaatamata üldisele hinnatõusule, Loovustoa õppemaks sel hooajal jääb samaks.
Osaleda saab hulgi või ühe tunni kaupa_
1 tund 15.-
5 tunni kaart   70.-, saab kasutada 6 töönädala jooksul
10 tunni kaart  130.-, saab kasutada 12 töönädala jooksul

KUIDAS TASUDA
Tasuda saab ainult ülekandega. Palun tasuge pärast esimest külastust samal päeval ülekandega ja lisage selgitusse lapse nimi.

Maksmine:
MTÜ Loovustuba, Swedbank
IBAN: EE562200221032651086
NB!! Selgitus: lapse nimi rühm (näiteks: Mia Kuusk, Pirita kell 11)

Sama pere kolmas laps TASUTA.

Ettemakstud õppemaksu ei tagastata.
Covid-erikorra puhul  ettemakstud õppemaks säilib.

Erahuvikool Loovustoa  õppemaksule laienevad soodustused tulumaksuseaduse (§ 26, lõige 4) alusel. Tulumaksu tagastamiseks peab olema täidetud antud avalduses allpool isikukoodide väljad. Tulumaksutagastust ei tehta vaid ühe loovustunni külastuse korral.


MIKS VALIDA LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID?

Sest need on parimad, traditsioonilise algupärase loovõpetuse formaadiga loovustunnid, mis on loodud lapse arengu toetamiseks ning on väga pere ja lapsesõbralikud.
  
Milles see väljendub?
☀️ Esiteks  loovustundide formaadi aluseks on  lapse individuaalne arendamine. Perel ja lapsel peab olema meeldiv ja mugav tunnis töötada. Iga laps teeb oma samme õigel ajal ja just siis kui tema on  selleks valmis.
🎨 Teiseks, Loovustoa loovustunnis kasutame nii toiduaineid kui ka kunstivahendeid, lelusid ja rütmipille. Kõik vahendid ja materjalid on vanusele vastavast materjalist.
💵 Kolmandaks, me ei seo peresid lepinguga ning loovustundide eest tuleb tasuda siis kui oled tunnis käinud, seda näinud ja kogenud. Sa ei pea ostma põrsast kotis.
Ning arvestades "corona"-aega ei ole meil ka kuutasu ega kohamaksu. Meil on paindlik maksusüsteem.
👨‍👩‍👦 Neljandaks, meile on tähtis õpetajate ja õpilaste tervis ning teeme omalt poolt kõik, mis võimalik, et oleksime ka kolmandal Covid-hooajal terved. Meie õpetajad on vaktsineeritud ning jälgime Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusi. Töötame väikestes rühmades, vaktsineerimist lapsevanematelt ei nõua. Tähtis on jälgida oma enesetunnet ja  haigena jääda koju.
🎁 Lisaks, õplane ei ole seotud ühe rühmaga ning saab vajadusel puudutud tunnid sobival ajal järgi teha. Nädalas on mitmeid loovustunde Tallinna neljas linnaosas.
Mõlemal covid- aastal tegime suvel Nõmmel, Kadriorus ja Pirital järeltunde. Seda teeme ka uuel hooajal, juhul kui tuleb jääda taas distantsõppele koju. Distantsõppe ajal on võimalik soovijatel osaleda veebitundides.

20 aastat oleme täiustanud ja arendanud  loovustundide metoodikat. See on olnud pikk ja huvitav aeg  ning ikka veel läheme tundi nii õhinapõhiselt kui tegime seda esimestel aastatel ning naudime igat päeva ja rühma, kes meie tundides osalevad.
Loovustoa õpetajad on oma ala spetsialistid ning suurtes ülikoolides tarkust ammutanud. 💯

NB! Avame ainult komplekteeritud rühmad.

Kui meie rühmad sobivad sinu ja su lapse uneajaga, siis võtke kaasa vahetusriided, mida tohib määrida, registreerige siin:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
9st jaanuarist avame järgmised rühmad. Uudised uutest rühmadest tulekul. *
Lapse ees ja perekonnanimi *
Lapse isikukood *
Lapsevanema  ees ja perekonnanimi *
Lapsevanema isikukood (andmed on vajalikud tulumaksu tagastuse vormistamiseks) *
Kontakt telefon *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy