Tuleviku loomise seminari TASUTA tutvustusõhtu Tallinnas 26. jaanuaril 2018 kell 18:30-20:00

Kui sa oled huvitunud sellest, kuidas SUL ENDALon võimalik oma igapäevaseid sündmusi juhtida, et su elu kulgeks harmoonilisemalt, siis oled oodatud 26. jaanuaril toimuvale TULEVIKU LOOMISE seminari TASUTA tutvustusõhtule! :)

Tutvustusõhtu toimub Tallinnas, Toompuiestee 10 kell 18:30-20:00 (vene keeles, tõlkega eesti keelde). Tasuta parkimine on võimalik maja hoovis (piiratud parkimiskohtade arv), sissepääs samuti hoovi poolt.

Tutvustusõhtule palume eelnevalt registreeruda, et teaksime osalejate hulgaga arvestada - registreerumiseks täida palun allpool olev registreerumisvorm.

MIHHAIL BORODJANSKI räägib lähemalt aprillis toimuvast 2-osalisest treening-seminarist, kus saad selgeks 28 praktilist instrumenti (oskust), kuidas teadlikult oma elusündmusi juhtida ja oma elu kõikides valdkondades rohkem harmooniat luua.

Mihhail Borodjanski on arst-psühhoterapeut, konsultant ja äritreener, mitmete juhtimis- ja suhtlemiskunsti käsitlevate publikatsioonide autor, kolme lapse isa. Alates 1994. aastast on ta läbi viinud enam kui 680 treeningut Venemaal, Euroopas ja USAs, millel on osalenud üle 12 000 inimese. Eestiga on Mihhailil eriline ja soe side ning ta on siinjuhendanud Tuleviku loomise seminare alates 2015. aastast juba kuus korda. Osalejate tagasisidet saad lugeda siit: http://metameditsiinikeskus.ee/koolitused-and-seminarid/tuleviku-loomine-tagasiside.

TULEVIKU LOOMISE treening-seminar toimub 14.-15. aprillil (I osa) ja 28.-29. aprillil (II osa) 2018 Tallinnas.
Vaata täpsemat infot siit: http://metameditsiinikeskus.ee/koolitused-and-seminarid/tuleviku-loomine.

Lisainfo ja küsimused: ave@innerself.ee
Vaata ka: http://metameditsiinikeskus.ee/koolitused-and-seminarid

Ees- ja perenimi *
Your answer
E-posti aadress: *
Your answer
Soovin saada infot Meta-tervise keskuse poolt korraldatavate seminaride ja kursuste kohta:
Küsimused, ettepanekud, soovid:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service