Stand Başvuru Formu
Saygıdeğer Firma Sahibi,

"II. Liderlik Akademisi", Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Mersin Üniversitesi, TOBB ETÜ, 15 Kasım Kıbrıs Üniversitesi, Mersin Deniz Ticaret Odası ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle 3-5 Ekim 2019 tarihlerinde Ulu Resort Hotel/Mersin'de gerçekleştirilecektir.

2018 yılında, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun teşrifleriyle ilkini gerçekleştirdiğimiz I. Liderlik Akademisi kapsamında; 50 farklı kurum/kuruluş, 27 Oda ve Borsa, 310 katılımcı ile 15 Konferans ve Seminer, 20 Çağrılı Konuşmacı ve 11 tebliğ sunumu başarıyla tamamlanmıştır. Ayrıca, etkinlik sonrası oluşturulan Çalıştay Sonuç Bildirgesi TOBB'a bağlı tüm oda ve borsalara ulaştırılmıştır.

3-5 Ekim 2019 tarihinde daha geniş katılım ve daha kapsamlı eğitim/etkileşim programlarıyla düzenleyeceğimiz II. Liderlik Akademisi'nde; liderliğin ilham veren gücüne ve insanları etkileme becerisine odaklanan çeşitli eğitim-öğretim etkinlikleri/seminerler/akademik oturumlar/paneller/B2B görüşmeler ve atölye çalışmalarıyla 3 gün boyunca tüm katılımcıların beşeri ve sosyal sermayelerine katkı yapmaları hedeflenmektedir.

Siz değerli firma sahiplerini, bölgenin en kapsamlı etkinliği olan II. Liderlik Akademisi'nde yerini almaya davet ediyoruz.

Firma Adı *
Sektör *
Yetkili Kişi Ad-Soyad *
Yetkili Kişi Unvan *
Yetkili Kişi Cep Telefonu
Stand Temel Faaliyeti *
Required
Kayıt İşlemleri *
Belirtmek İstediğiniz Diğer Hususlar
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service