Pinguin Shop Náchod - Půjčovna skialp
Půjčovní řád Pinguin Shop s.r.o.:
1. V případě nedodržení termínu vrácení půjčeného zboží se nájemce zavazuje uhradit doplatek dle sazby půjčovného za další den dle ceníku. Nájemce se rovněž zavazuje uhradit případné poškození půjčeného zboží. Přijatou zálohu je pronajímatel oprávněn použít k úhradě možných vzniklých pohledávek vůči nájemci.

2. Při zapůjčení požadujeme předložení alespoň jednoho dokladu (OP, pas, řidičský průkaz) a složení zálohy. Zálohu není možné složit bezhotovostní platbou.

3. Každý zákazník – nájemce je povinen podepsat Smlouvu o půjčení – tzv. půjčovní list, kde potvrdí převzetí předmětu nájmu, místo a termín vrácení. Předmět nájmu je možno vracet pouze v otevírací době prodejny.

4. Den zapůjčení po 16:00 hod. a den navrácení do 11:00 hod. se NEZAPOČÍTÁVÁ do výpůjční doby. Vždy je zaúčtován minimálně jeden den.

5. Zapůjčený materiál zákazník vrací nepoškozený, přiměřeně vyčištěný a vysušený. V případě poškození či neúměrného znečištění předmětu nájmu se zákazník zavazuje k finanční kompenzaci ve výši obvyklé tržní ceny předmětu nájmu.

6. Firma Pinguin Shop s.r.o. nenese odpovědnost za škody, které zákazníkovi vzniknou v souvislosti s používáním předmětu nájmu. Dodržujte pravidla bezpečnosti při pohybu v horách a v přírodě.
Popis proběhu zápůjčky
Vyplněním a odesláním formuláře vytvoříte poptávku na vybavení, které si chcete zapůjčit. Rezervaci můžete také provést u nás na prodejně v Náchodě (Pinguin Shop, Běloveská 187 Náchod 547 01). Po vyplnění formuláře budete kontaktování našim pracovníkem, který vám objednávku POTVRDÍ (sms nebo email), Při vyzvednutí podepíšete smlouvu o půjčení a složíte zálohu. Při vrácení dojde ke kontrole půjčeného vybavení.

Pozn.: Den zapůjčení po 16:00 hod. a den navrácení do 11:00 hod. se NEZAPOČÍTÁVÁ do výpůjční doby. Vždy je zaúčtován minimálně jeden den.
Odsouhlasení podmínek půjčovny Pinguin Shop s.r.o. *
Skialp set (lyže, pásy, vázání, boty, hole)
záloha 15000 Kč
Lyže, pásy, vázání
záloha 10000 Kč
Boty
záloha 8000 Kč
Teleskopické hole
záloha 500 Kč
Lavinový pípák
záloha 5000 Kč
Lavinová sonda
záloha 2000 Kč
Datum začátku zápůjčky
vyberte den, od kterého chcete mít zboží zapůjčeno
MM
/
DD
/
YYYY
Datum konce zápůjčky *
vyberte den, do kterého chcete mít zboží zapůjčené
MM
/
DD
/
YYYY
Vybrali jste si z nabídky skialpové vybavení?
Pokud ano, zadejte prosím níže svou výšku, váhu a lyžařské dovednosti, abychom Vám vybrané zboží optimálně nastavili.
Výška
Zadejte prosím svou výšku
Your answer
Váha
Zadejte prosím svou váhu
Your answer
Velikost lyžáků
Zadejte prosím vaši velikost, nejlépe ve stupnici EU nebo UK
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service