FINANŠU DIENA 22.11.2022.
ES fondu iespējas uzņēmumiem 2021.-2027.gada plānošanas periodā

Notiek:
22. novembrī plkst. 10:00-12:00

Kopskats un praktiskā informācija:

Latvijai ir un arī turpmāk būs pieejams atbalsts no Eiropas strukturālajiem un investīciju fondiem (ES fondi). Pašreiz atrodamies zināmā pārejas periodā no viena ES fondu plānošanas cikla uz nākamo: 2014.-2020.gada ES fondu programmas beidzas, bet nākamā, 2021.-2027,gada perioda programmas gaidāmas drīzumā. Taču papildus ir izveidots jauns atbalsta mehānisms - Atveseļošanas fonds, kura finansējums paredzēts reformām un investīcijām, kas saistītas ar pāreju uz zaļo un digitālo ekonomiku, un lai mazinātu krīzes sekas.

Visos atbalsta instrumentos ir programmas, kas paredzētas arī uzņēmumu attīstībai. Bet kā orientēties pieejamajā atbalsta klāstā, kur meklēt informāciju un kas jāņem vērā? Kopskatu sniegs

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA).

Šodien vairs neviens nav jāpārliecina, ka energoefektivitātes uzlabošana un zaļās enerģijas izmantošana ir uzņēmumiem izdevīgs un tālredzīgs solis. Atbalstot uzņēmējus šajā ceļā, valsts piedāvā īpašus finanšu instrumentus. Viens no tiem ir pilnīgi jauna atbalsta programma, kas piedāvā pievilcīgu finansējuma risinājumu – dzēst līdz pat 30% no aizdevuma pamatsummas, vienlaikus motivējot sasniegt iespējami lielāku energoresursu ietaupījumu.

Kopumā ALTUM piedāvā vairāk nekā 40 atbalsta programmu uzņēmumu vajadzībām - sākot no energoefektivitātes uzlabošanas un apgrozāmajiem līdzekļiem līdz eksporta apdrošināšanai un dažāda kalibra investīciju projektu īstenošanai.

Runāsim par:

1. ES fondu un AF plānu un aktualitātēm, kā arī atbalsta shēmām;

2. Altum atbalsta programmām uzņēmējiem;

3. Jauno ES atbalsta programmu energoefektivitātes paaugstināšanai, atjaunojamajiem energoresursiem un elektroauto iegādei.

Lektori:

· Mārtiņš Brencis, CFLA direktora vietnieks ES fondu sistēmas attīstības jautājumos

· Daina Cinovica, Altum Centra reģiona vadītāja un Līga Mellēna, Altum Uzņēmumu energoefektivitātes daļas vadītāja.

Pasākumu organizē Eiropas Biznesa atbalsta tīkls sadarbībā ar Eiropas klasteru sadarbības platformu, Eiropas Komisiju un EISMEA atbalstu. Latvijā Eiropas Biznesa atbalsta tīklu koordinē LIAA, LTRK un Latvijas Tehnoloģiju centrs.

Dalība BEZMAKSAS.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt  nākamajos "FINANŠU DIENA" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy