Zaļās Ķīpsalas Hakatons
Šogad Zinātnes Festivāla 2020 ietvaros RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Dizaina fabriku izsludina pieteikšanos 24 stundu hakatonam, kas veltīts Zaļās Ķīpsalas koncepcijai!

RTU Zaļās Ķīpsalas koncepcija veidota primāri fokusējoties uz elektroenerģijas, siltumenerģijas un ūdens patēriņa samazināšanu, efektīvāku atkritumu apsaimniekošanu un zaļāku mobilitāti, cenšoties mazināt universitātes ietekmi uz apkārtējo vidi. Vairāk informācijas par koncepciju vari lasīt šeit: https://ej.uz/ZalasKipsalasKoncepcija

Aicinām izveidot 2 līdz 6 Latvijas augstskolu studentu komandu, kurā ir vismaz 1 RTU students, un 24 stundās izstrādāt inovatīvu inženiertehnisku risinājumu un/vai prototipu kādai tuvai un sāpīgai problēmai Zaļās Ķīpsalas koncepcijas ietvaros. Iespējams arī pieteikties individuāli un izveidot komandu hakatona laikā!

Rezultātu vērtēšanas kritēriji:
1. Risinātā problēmjautājuma aktualitāte;
2. Idejas dzīvotspēja;
3. Tehniskā implementācija;
4. Idejas pitchs;
4. Subjektīvai žūrijas locekļu viedoklis - "Vai es šajā idejā vēlētos investēt?".

Rezultātu vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs RTU SP un RTU DF pārstāvji, kā arī RTU Zaļās Ķīpsalas koncepcijas veidotāji, sadarbības partneru pārstāvji un mentori.

UZMANĪBU! Sakarā ar COVID-19 ierobežojumiem hakatons norisināsies pilnībā attālināti, izmantojot ZOOM un SLACK platformas!

Precizējoša informācija par hakatona norisi, mentoriem un balvu fondu tiks izsludināta pakāpeniski FB lapā, kā arī izsūtīta e-pastā pēc veiksmīga dalības apstiprinājuma!
Pieteikties vēlos... *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy