Badanie satysfakcji Klientów Filharmonii Gorzowskiej
Szanowni Państwo! Drodzy Goście! Jako zespół Filharmonii Gorzowskiej - począwszy od Dyrekcji, muzyków wchodzących w skład Orkiestry FG, a skończywszy na pracownikach administracyjnych i technicznych - wszyscy bez wyjątku pracujemy dla Was! Staramy się dostosowywać program artystyczny do Waszych gustów, ale również w innych dziedzinach chcemy być lepsi, bardziej przystępni i oczywiście częściej odwiedzani :) Stąd ta ankieta. Być może dość obszerna, ale to dlatego, że Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne. Zdanie na każdy temat - od repertuaru po wygodę foteli. Będziemy wdzięczni za jej wypełnienie i podzielenie się z nami swoją opinią. W ten sposób będziemy mogli się zmieniać :) Dziękujemy i do zobaczenia na koncertach :)
Email address *
1. Co skłoniło Panią/Pana do przyjścia do Filharmonii?
Your answer
2. Jak ocenia Pani/Pan obecnie ofertę koncertową Filharmonii Gorzowskiej?
3A. Jak ocenia Pani/Pan obsługę Klienta przez pracowników Filharmonii Gorzowskiej ze względu na poniższe kryteria:(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Kompetencje pracowników w zakresie wiedzy na temat repertuaru
3B. Jak ocenia Pani/Pan obsługę Klienta przez pracowników Filharmonii Gorzowskiej ze względu na poniższe kryteria:(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Jakość obsługi telefonicznej
3C. Jak ocenia Pani/Pan obsługę Klienta przez pracowników Filharmonii Gorzowskiej ze względu na poniższe kryteria:(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Sprzedaż biletów
3D. Jak ocenia Pani/Pan obsługę Klienta przez pracowników Filharmonii Gorzowskiej ze względu na poniższe kryteria:(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Jakość obsługi Klienta na miejscu, w Filharmonii
4. Jak często obecnie bierze Pani/Pan udział w koncertach organizowanych przez Filharmonię Gorzowską?
5. Jakie czynniki wpływają na Pani/Pana decyzję o nie uczestniczeniu w koncertach organizowanych przez Filharmonię Gorzowską?
6. Co mogłoby wpłynąć na częstsze korzystanie przez Panią/Pana z oferty Filharmonii?
Your answer
7. Skąd czerpie Pani/Pan informacje o ofercie Filharmonii Gorzowskiej?
8. Jaki rodzaj koncertów wybiera Pani/Pan najczęściej?
9. Czy korzysta Pani/Pan z oferty koncertowej innych Filharmonii? Jakich?
Your answer
10. Z oferty jakich instytucji w Gorzowie i okolicach korzysta Pani/Pan najczęściej?
11. Z jakim wyprzedzeniem podejmuje Pani/Pan decyzję o skorzystaniu z oferty Filharmonii?
12. Jaki jest dla Pani/Pana preferowany moment otrzymywania informacji o organizowanych koncertach?
13 A. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Parking
13 B. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Sala koncertowa (klimatyzacja, układ sali, akustyka)
13 C. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Sala kameralna
13 D. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Toalety
13 E. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Fotele na sali koncertowej
13 F. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Kawiarenka
13 G. Jak ocenia Pani/Pan wyposażenie i warunki techniczne, w jakich odbywają się koncerty w Filharmonii? Będziemy wdzięczni za uwagi.(proszę zaznaczyć w skali od 1 do 5, gdzie 1 to ocena najniższa, a 5 najwyższa)
Ochrona obiektu
14. Czy ma Pani/Pan dodatkowe uwagi, dotyczące funkcjonowania Filharmonii Gorzowskiej oraz organizacji wydarzeń? Jeśli tak, będziemy wdzięczni za ich przedstawienie.
Your answer
15. Czy poleciłbyś Filharmonię Gorzowską swoim znajomym?
Wiek
Płeć
Poziom wykształcenia
Miejsce zamieszkania
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service