فرم درخواست خرید دامنه

لطفا فرم زیر را به همراه مطالب پایین مطالعه نمایید و با دقت تمامی قسمتها را تکمیل نمایید.

* درخواست خود را همراه با ذکر نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن ثابت، شماره موبایل، شغل و نوع کسب و کار مورد تقاضا ارسال نمایید.

* اکثر دامنه های ما با قیمت حداقل 8 دلار و حداکثر 50 دلار می باشند یعنی دامنه های فروشی ما حداقل قیمتی بین 20 هزار تومان تا حداکثر 200 هزارتومان دارند.

* به ایمیل ها و درخواست هایی که بطور کامل فرم را تکمیل نکرده باشند و یا هویت خریدار و متقاضی مشخص نشده باشد پاسخ داده نمی شود و به عنوان اسپم و هرزنامه تلقی شده و بلافاصله از لیست ایمیل ها و درخواست ها حذف می شوند.

* تکمیل موارد ستاره دار الزامی است.

* توجه داشته باشید در ارسال قیمت پیشنهادی با توجه به ارزش دامنه حداکثر قیمت مورد نظر خود را ارسال نمایید. در حال حاضر کمترین مبلغ پیشنهادی برای خرید قطعی هر دامنه موجود مبلغ 8 دلار می باشد و به درخواستهای کمتر از مبلغ تعیین شده پاسخی داده نمی شود و بصورت اتوماتیک از سیستم حذف خواهند شد.

*روش پرداخت برای خرید قطعی یا اجاره دامنه به دو صورت ریالی و دلاری امکانپذیر است.

*در صورت تمایل به پرداخت دلاری مبلغ بیست درصد به مبلغ نهایی فروش قطعی یا اجاره دامنه بابت هزینه های ترانسفر و حواله دلاری افزوده می شود که می بایست توسط خریدار پرداخت شود.

* قیمت پیشنهادی شما به عنوان حداکثر قیمت و بالاترین نظر پیشنهادی شما در نظر گرفته می شود و اگر واقعا تمایل به تصاحب دامنه ای را دارید که می خواهید کسب و کار اینترنتی بر روی آن راه اندازی نمایید و یا اهداف مشخص و تجاری بلند مدتی برای آن در نظر گرفته اید لطفا دقت نمایید که قیمتی متناسب با ارزش واقعی دامنه ارائه دهید و حداکثر قیمت و بودجه در نظر گرفته شده را به عنوان پیشنهاد قیمت ارائه نمایید.

* در صورت تمایل می توانید مبلغ را بصورت ریالی از طریق حواله فیش نقدی واریز نمایید تا مراحل انتقال دامنه آغاز شود، در غیر اینصورت می توانید برای پرداخت دلاری از خدمات ایمن سایت معتبر و بین المللی اسکرو به آدرس زیر نیز استفاده نمایید که در این حالت تمامی هزینه های جانبی خدمات وب سایت اسکرو برعهده خریدار می باشد و مبلغ دریافتی فروشنده می بایست معادل مبلغ نهایی مورد توافق به اضافه 20 درصد کل قیمت نهایی دامنه باشد.

* جهت استفاده از خدمات سایت اسکرو لطفا ابتدا در سایت زیر با عنوان خریدار دامنه عضو شوید و درخواست خود را از طریق همان وب سایت پیگیری نمایید
https://www.escrow.com

* اعتبار قیمت های ریالی و دلاری اعلام شده در پاسخ درخواست ها حداکثر 48 ساعت می باشد.

* اگر بعد از مدت دو روز کاری هیچ پاسخی دریافت نکردید، ممکن است دامنه مورد نظر شما برای فروش و یا اجاره نباشد و یا قیمت ارسالی شما بسیار پایین تر از استانداردها و تعرفه های فعلی فروش و یا اجاره دامنه باشد. پس توجه داشته باشید در ارسال قیمت پیشنهادی با توجه به ارزش دامنه حداکثر قیمت مورد نظر خود را ارسال نمایید.

* به درخواست های کمتر از مبلغ 8 دلار برای خرید قطعی دامنه پاسخ داده نمی شود و بصورت اتوماتیک از سیستم حذف می شود.
* بعضی از دامنه ها در شرایط فروش ویژه با قیمت های ویژه در مدت محدود به فروش می رسند که متفاوت از قیمت پایه می باشد.
* برخی از دامنه ها امکان پرداخت ریالی ندارند و فقط از طریق خدمات سایت بین المللی و معتبر اسکرو دات کام https://www.escrow.com به فروش می رسند.

* در شرایطی که معاملات از طریق سایت اسکرو انجام می شود، طرف قرارداد شما شرکت اسکرو دات کام https://www.escrow.com است و ما هیچ مسئولیتی در قبال قراردادها و یا خرید و فروش و نقل انتقال نداریم و تمامی مراحل کار باید از طریق همان سایت دنبال شود.

نام دامنه درخواستی
لطفا نام دامنه مورد تقاضای خود را در این قسمت بطور کامل بنویسید
Your answer
لطفا نوع درخواست خرید را انتخاب نمایید
لطفا درخواست خود را با توجه به نوع خرید دامنه و یا مدت زمان اجاره انتخاب نمایید
لطفا روش پرداخت خود را انتخاب نمایید
* در صورت تمایل می توانید مبلغ را بصورت ریالی از طریق حواله فیش نقدی واریز نمایید تا مراحل انتقال دامنه آغاز شود، در غیر اینصورت می توانید برای پرداخت دلاری از خدمات ایمن سایت معتبر و بین المللی اسکرو به آدرس https://www.escrow.com نیز استفاده نمایید که در این حالت تمامی هزینه های جانبی خدمات وب سایت اسکرو برعهده خریدار می باشد و مبلغ دریافتی فروشنده می بایست معادل مبلغ نهایی مورد توافق به اضافه 20 درصد کل قیمت نهایی دامنه باشد.
حداکثر قیمت پیشنهادی برای خرید
قیمت پیشنهادی خود را برای خرید دامنه را به دلار اعلام کنید. * توجه داشته باشید در ارسال قیمت پیشنهادی با توجه به ارزش دامنه حداکثر قیمت مورد نظر خود را ارسال نمایید. در حال حاضر کمترین مبلغ پیشنهادی برای خرید قطعی هر دامنه موجود مبلغ 8 دلار و حداکثر 50 دلار می باشد و به درخواستهای کمتر از مبلغ تعیین شده پاسخی داده نمی شود و بصورت اتوماتیک از سیستم حذف خواهند شد.
Your answer
نام
Your answer
نام خانوادگی
Your answer
ایمیل
جهت دریافت پاسخ حتما آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمایید
Your answer
دوباره نویسی ایمیل
لطفا آدرس ایمیل خود را مجدد در این قسمت بنویسید
Your answer
شماره موبایل
Your answer
شماره تلفن ثابت
Your answer
کشور محل سکونت
Your answer
نوع کسب و کار
فعالیت شغلی شما در چه زمینه ای است، حداکثر در ده کلمه توضیح دهید.
Your answer
نام شرکت
Your answer
شغل
لطفا شغل و سمت خود را وارد نمایید
Your answer
آدرس سایت فعلی
Your answer
هدف شما از خرید این دامنه چیست؟
Your answer
توضیحات
اگر نیاز به توضیحات بیشتر دارید لطفا در قسمت پایین بطور کامل شرح دهید.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms