Bergama Tiyatro Festivali ''Bölgeden'' Kaçak Çay Performansı - tibia x fibula
*Bu etkinliğe yapacağınız başvurular, etkinliğe girişinizi garanti etmez. Etkinliğe girişinizi sağlamak için etkinlikten iki saat öncesine kadar Arasta’daki iletişim ofisimizden giriş kartlarınızı temin etmeniz gerekmektedir. İletişim ofisi yönlendirmelerini Arasta ve çevresinde görebilirsiniz.

28 Ağustos Cumartesi 19.00
Tonoz Alt Kat

Mustafa ve Fatih.
Biri Diyarbakırlı, diğeri İstanbullu.
Biri Diyarbakır’da yaşıyor, diğeri İzmir’de.
Birlikte bir performans gerçekleştirmek istiyorlar. Hepsi bu.
Kaçak Çay Performansı, bu ülkenin iki farklı köşesinden iki sanatçının neredeyse iki yıla yayılan birlikte çalışma serüvenini takip ediyor.
Hikâye anlatmayı reddeden bir dans performansı. Dans etmek isteyen bir hikâye.
Bir demlik kaçak çay demlenirken gerçekleşen bir (sanatçı) olma ya da olamama hâli, gösterisi, sunumu.

Daire Misafir Sanatçı Programı, Loading Diyarbakır, Darağaç, PAL İzmir ve K2 UNA’nın katkılarıyla.
Yapım: tibia x fibula
Konsept ve koreografi: Fatih Gençkal
Yaratıcı icracılar: Mustafa Zeren, Fatih Gençkal
Dramaturji: Eylül Fidan Akıncı

45’ / +16
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
İsim - Soy İsim: *
Cep Telefonu: *
Doğum Tarihi: *
MM
/
DD
/
YYYY
Hangi şehirden katılıyorsunuz? *
Festivalde İlgilendiğiniz Etkinlikler: *
Required
Etkinlik Kuralları
-Etkinlikler pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve uygulamaları kabul etmiş sayılır.

-Festival kuralları; Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın açıkladığı Covid-19 regülasyonlarına istinaden düzenlenmiştir. Organizatör, bakanlık tarafından duyurulacak yeni kurallar ve/veya tavsiyeler ışığında festival ile ilgili uygulamalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Etkinlik girişlerinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu ve Covid-19 Aşı Kartı sorgulaması yapılacaktır. Seyirciler ilgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’Risksizdir’’ sonucu çıktığı durumda festivale giriş yapabilecektir. Yapılan sorgulama sonucunda “Riskli” sonucu çıkan seyirciler festival alanına alınmayacaktır. Sorgulama sonucunda “Riskli” olduğu gerekçesiyle festival alanına alınmayan seyircilerin bilet ve para iadesi uygulamalarına tabii olması mümkün olmayacaktır.

-Organizasyon şirketi uygun görmediği ve bakanlığın etkinlikler için belirlediği pandemi kurallarına uymadığı tespit edilen kişileri etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Festival Covid-19 sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız, mesafeli oturma düzeninde gerçekleşecektir. Bu düzende, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak belirlenmiş koltuk ve sandalyeler yer alacaktır. Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur.

-Festival süresince ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur.

-Arama noktalarında görevliler tarafından vücut sıcaklığı ölçümü yapılacaktır. Vücut sıcaklığı 38°C üzerinde olan misafirler etkinliklere alınmayacaktır.

-Festival alanında seyircilerin tüm etkinlik süresince yeni maske ve eldiven temin edebilecekleri, aynı zamanda el dezenfeksiyonu yapabilecekleri hijyen noktaları bulunacaktır.

-Etkinliklerin yaş sınırı sayı ile belirtilmiştir. Belirtilen yaşın altındaki çocukların gösterime getirilmemesi önemle rica olunur.

-Gösterimler başladıktan sonra salonlara seyirci alınmayacak, geç gelen izleyicilerimiz var ise, ikinci perdede içeri girebilecektir.

- Etkinlik kapasitesi sınırlı sayıdadır.

- Etkinlik süresince etkinliğe giriş kartınızı saklayınız.

- Organizasyon firması programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizatör herhangi bir nedenle festivali iptal etme hakkına sahiptir.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Selfie ve GoPro çubukları ile etkinlik alanlarına girilmesine izin verilmeyecektir.

- Festival alanında emanet noktası bulunmamaktadır.

- Kayıp giriş kartları için işlem yapılmayacaktır.

- Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.

- Organizatör, festival alanında kayıp ve kazalara karşı gerekli her türlü emniyet tedbirini almaktadır. Ancak, festival alanının doğal yapısı nedeniyle, izleyiciler de, festival süresince mal ve can güvenliklerine azami özen göstermek, yaşanabilecek kaza ve kayıplara karşı da her zaman tedbirli ve dikkatli davranmakla yükümlüdür.

- Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
KVKK Aydınlatma Metni: https://bergamatiyatrofestivali.com/kvkk/
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Bergama Tiyatro Festivali. Report Abuse