Реєстрація на Весняний день "Велосипедом на роботу", 25 квітня 2017
У Києві, 25 квітня, відбудеться весняний день "Велосипедом на роботу", учасники якого запрошені на ранкову каву в Маріїнському парку (оглядовий майданчик) з 8:00 до 10:00. Цього року місце ранкової зустрічі вперше змінено на Маріїнський парк через ремонтні роботи на Майдані.

Ви можете їхати самостійно, а можете їхати разом з іншими учасниками з вашого району. Карта з часом і місцями збору колон, контактами ведучих тут: https://goo.gl/rjDllS

Ім'я та Прізвище
Your answer
Ваша електронна пошта
Your answer
Ви можете приїхати на захід корпоративною колоною разом з колегами. Якщо ваша компанія/установа братиме участь, то вкажіть, будь ласка, назву та орієнтовну кількість учасників.
Your answer
З якого району Ви плануєте їхати на Майдан Незалежності?
Щороку ми пропонуємо їхати на Майдан як самостійно, так і організованою колоною з різних районів міста на чолі з веловедучими. Таким чином легше привернути увагу водіїв до велосипедистів на дорозі, а також їхати у компанії однодумців завжди веселіше! Вся інформація про місце та час старту всіх колон з'явиться на оновленій мапі події: bit.ly/B2WKyivMap.
Чи є ви членом Аcоціації велосипедистів Києва?
Хочете бути в курсі анонсів і новин про велосипедний Київ?
Розсилка Асоціації велосипедистів Києва приходить щотижня по суботам і містить анонси велоподій Києва та України, різноманітні велоновини та оголошення.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms