REJESTRACJA TANDEMU / TANDEM REGISTRATION
Sign in to Google to save your progress. Learn more
NAZWA TANDEM / TANDEM NAME
W przypadku zawodników z PSP należy wpisać nazwę jednostki organizacyjnej zgodną z nazwą drużyny - nie dotyczy to kategorii MIXED i tandemów kobiecych.
O przynależności do drużyny decyduje:

- w przypadku strażaków Państwowej Straży Pożarnej - miejsce pełnienia służby – Komenda Powiatowa, Komenda Miejska, Komenda Wojewódzka, Komenda Główna, szkoły PSP inne Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej,
- w przypadku emerytów PSP - miejsce zamieszkania,
- w przypadku strażaków OSP - jednostka OSP, której strażak OSP jest członkiem; dopuszcza się zgłaszanie drużyn OSP łączonych w przypadku, gdy zgłaszającym jest odpowiednio zarząd powiatowy lub wojewódzki, musi to jednak być odpowiednio ujęte w zgłoszeniu,

W przypadku zgłaszania sztafet i tandemów wszyscy zawodnicy w ramach sztafety/tandemu muszą należeć do tej samej drużyny. Oznacza to, że muszą być strażakami tej samej jednostki organizacyjnej. Wyjątkiem od tej zasady są wszystkie kategorie Mixed.

Sztafety i tandemy nie spełniające powyższych warunków nie będą klasyfikowane.
KATEGORIA TANDEMU / TANDEM CATEGORY
Można zarejestrować się na każdą kategorię osobno. W przypadku braku odpowiedniej ilości tandemów w danej kategorii, kategoria ta zostanie połączona z kategorią OPEN. You can register for each category separately. If there are not enough tandems in a given category, this category will be combined with the OPEN category.
Clear selection
ZAWODNIK 1 / COMPETITOR 1
IMIĘ / NAME *
NAZWISKO / LAST NAME *
ZAWODNIK 2 / COMPETITOR 2
IMIĘ / NAME *
NAZWISKO / LAST NAME *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy