Mastermind skupina Třebíč
Vyplněním tohoto formuláře projevujete NEZÁVAZNÝ ZÁJEM o členství v třebíčské MASTERMIND SKUPINĚ. Skupina se sejde 6x v období od října 2019 do dubna 2020, vždy s ca měsíčním odstupem. Termíny půlročního běhu mastermind skupiny: 21.10., 18.11., 13.1., 17.2., 16.3. a 20.4. Jsou to vždy pondělky.

Každé setkání bude trvat 3 hodiny. Kapacita skupiny je 5-7 členů. Skupina bude uzavřená. Cena půlročního cyklu setkání je 4500 Kč při platbě předem. Při platbě na dvě splátky je cena 5000 Kč (2 x 2500 Kč). Místo ve stále půlroční skupině budete mít zajištěno po platbě celé částky nebo 1. splátky. Pokud se do skupiny chcete závazně přihlásit, napište mi to prosím do emailu na zuz@nadudkova.cz. Pošlu vám údaje k platbě.

Ochutnávkové setkání mastermind skupiny v Třebíči můžete zažít v pondělí 23.9.2019 od 17 do 20 hodin na adrese Nádražní 655/7 ve studiu Belidis. Toto setkání bude otevřené pro všechny zájemce, kteří si formát mastermind skupiny chtějí předem vyzkoušet. Zažijete tedy stejný formát a čas setkání a mě v roli facilitátorky. Cena tohoto setkání je 750 Kč. Pokud se chcete zúčastnit, uveďte to ve formuláři. Ozvu se vám brzy na email. Místo budete mít rezervované provedením platby předem. Údaje pro platbu vám pošlu.

Lidem, s nimiž pracuji dlouhodobě, nabízím výhodnější podmínky v individuální práci. Účastníci půlročního cyklu mastermind skupiny můžou během doby jejího trvání využít individuálního koučování se mnou za o 20 procent nižší ceny. To se týká jednorázových koučování i všech balíčků. (Ceník na stránce dole http://zuzanadudkova.cz/koucovani/?lang=cs)

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
V jaké oblasti podnikáte? *
Můžete uvést i svůj web, facebook nebo jiný pracovní profil.
Your answer
V jaké fází podnikání se nacházíte? *
Required
Jaké zaměření mastermind skupiny by pro vás bylo zajímavé? *
Existují specifická témata, která vás zajímají?
Your answer
Máte zájem o ochutnávkové setkání mastermind skupiny v Třebíči 23.9.2019 od 17 do 20 hodin? *
Máte zájem využít speciální nabídky individuálního koučování?
Individuální koučování v Třebíči nabízím účastníkům mastermind skupiny od června 2019 do dubna 2020 za o 20 procent nižší cenu. Uvedení zájmu je nazávazné, můžete ho projevit i později.
Chcete mi něco vzkázat?
Your answer
Děkuji vám za nezávaznou přihlášku. Brzy se vám ozvu na email. Těším se na setkání, Zuzana
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service