Program Mentor semestr zimowy 2019
Cześć! Już tylko krok dzieli Cię od zostania Mentorem! Wystarczy, że wypełnisz ten formularz.
Pamiętaj - im bardziej wyczerpującej odpowiedzi udzielisz, tym większa szansa, że znajdziemy Erasmo dopasowanego do Ciebie! :)
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Wydział *
Kierunek *
Your answer
Rok studiów *
Czy wcześniej byłeś/byłaś Mentorem? *
Iloma Erasmusami chciałbyś/chciałabyś się zaopiekować? *
Erasmusem z jakiego miejsca chciałbyś/chciałabyś się zaopiekować? *
"United in diversity'' - to jedna z zasad, które kierują naszą organizacją :) Program Mentor powstał po to, aby odważni i towarzyscy studenci z Polski poznali kawał świata, inne kultury i języki zupełnie za darmo! Dlatego też zachęcamy was do pójścia o krok dalej i poznania kogoś bez względu na rasę, płeć czy język, jakim się posługuje. Osoby które zaznaczą opcje "obojętnie" mogą być pewne dostania się do programu MENTOR :)
Required
Czy masz preferencje co do płci Erasmusa? *
Czy znasz jakieś języki obce oprócz angielskiego?
Jeśli byłoby to koniecznie, czy możesz pomóc osobie niepełnosprawnej?
Your answer
Skąd dowiedziałeś/aś się o programie Mentor? *
Required
Tell us about yourself and why you want to be a Mentor? *
What do you do in your free time, your hobbies, what are you keen on doing, do you love unicorns, do you do any sports, do you play any musical instruments - just go wild ;) This will help us find you an awesome Erasmo that will be a perfect match to your character!
Your answer
Dokończ zdanie: Pierwsza rzecz w Krakowie, którą pokazałbym/pokazałabym swojemu Erasmusowi to.... *
Your answer
Z jaką osobą mógłbyś/mogłabyś się zaprzyjaźnić?
Ważne: bardziej zwracaj uwagę na opisane cechy niż na własne skojarzenia z bohaterami, żebyśmy mogli znaleźć Ci idealnego kumpla! :) Nie koniecznie to musi być jedna osoba.
Czy chcesz otrzymywać informacje dot. wydarzeń organizowanych przez ESN AGH ?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018r. poz. 1000) przez ESN AGH w celu realizacji projektu Mentor, w szczególności procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do wycofania zgody bez wpływu na zgodność przetwarzania dokonywanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie oraz iż mam prawo do zażądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. * *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service