Dotazník spokojnosti zákazníka

Vážená pani, Vážený pán,

ste našim zákazníkom a preto je Vaša spokojnosť pre nás mimoriadne dôležitá. Našim záujmom je poskytovať služby, ktoré spĺňajú Vaše očakávania a prinášajú pocit dobre investovaného času, úsilia aj peňazí, ktoré vkladáte do rozvoja Vášho podnikania.

Uvedomujeme si, že každý má v súvislosti s kvalitou služieb, úrovňou prostredia, profesionalitou a prístupom ľudí, svoje osobitné predstavy a požiadavky. Je našim záujmom priblížiť sa k ich naplneniu, preto Vás prosíme, aby ste sa s nami podelili o Váš pohľad na našu prácu.

V súlade s požiadavkami ISO  9001:2015 by sme Vás radi poprosili o vyplnenie dotazníka nižšie, jeho vyplnenie Vám zaberie približne 5 minút.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Prečo ste si vybrali našu spoločnosť na dodanie produktu / služby? *
Aký produkt alebo službu ste si zakúpili? *
Boli ste našim zamestnancom z obchodného oddelenia pri  kúpe produktu / poskytnutí služby informovaný aj o iných príbuzných produktoch / službách? *
Ako ste spokojný s rýchlosťou vybavovania Vašich požiadaviek/reklamácií? *
Ako hodnotíte úroveň klientskeho servisu a prístup našich zamestnancov? *
Required
Ako hodnotíte naše klientske centrum?
Boli by sme radi, keby ste vyjadrili Váš názor na kontaktné pracovisko našej spoločnosti. Aká v ňom vládla atmosféra, cítili ste sa komfortne?
Ako ste spokojný s používanými produktami  / príp. s poskytnutými službami? *
Required
Potrebovali ste po zakúpení produktu/poskytnutí služby pomoc technickej podpory?
Aká forma komunikácie s našou spoločnosťou Vám najviac vyhovuje? *
Required
Ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali tomuto dotazníku. Na tomto mieste môžete vyjadriť svoje postrehy, názory, pripomienky, resp. odporúčania k zlepšeniu. V prípade, že očakávate spätnú väzbu, uveďte prosím Vašu e-mailovú adresu.
V prípade, že máte záujem o newsletter naše spoločnosti, zadajte Vašu e-mailovú adresu. Prostredníctvom newslettra informujeme o legislatívnych zmenách, zmenách v používaní prostriedkov vhodných na elektronický podpis, o aktualitách v produktovom portfóliu spol. Disig, príp. o iných novinkách z oblasti informatizácie.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy