Objednávka kurzu
Jméno a příjmení *
Your answer
Bydliště (pouze město) *
Your answer
e-mailová adresa *
Your answer
telefon *
Your answer
Termín konání kurzu *
Ve hře na kytaru jsem: (slouží k organizaci kurzu) *
Můj věk: (slouží k organizaci kurzu) *
Jak jsem se o kurzu dozvěděl: *
Ubytování (platí pro kurz s plnou penzí)
Vaše poznámka
Zde můžete napsat například žádost o ubytování s jiným konkrétním účastníkem a podobně. Případný doprovod prosím zaškrtněte v kolonce "Ubytování".
Your answer
Souhlas s poskytnutím osobních údajů
Zpracovatelem a správcem osobních údajů je Michal Plachta, Praha - Řepy 1678/20, 163 00.
ve smyslu ust. § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále též jako „zákon o ochraně osobních údajů“), a v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které nabude účinnosti dne 25. 5. 2018

Údaje které budou zpracovány:
Jméno a příjmení, město, e-mailová adresa a telefonní číslo.
Tyto údaje bude správce shromažďovat, uchovávat a zpracovávat pouze za účelem komunikace mezi ním a poskytovatelem těchto údajů, týkající se organizace události a nebudou poskytnuty žádným dalším subjektům.
Údaje budou zpracovány a uchovány strojově (automatizovaně) prostřednictvím počítačů a počítačových programů po dobu nezbytně nutnou, případně do jejich odvolání poskytovatelem, které je možné provést odesláním e-mailu na adresu kytarove-kurzy@kytarove-kurzy.cz

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je bude pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.

Tento souhlas je svobodný a vědomý projev vůle subjektu údajů, jehož obsahem je svolení subjektu údajů se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms