DISKUSNÝ KLUB "Kabinet participácie"
Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti vás pozýva rozprávať sa o participácii. Ak chceme, aby sa participácia stala organickou súčasťou verejnej správy a nielen jej trochu nanúteným či dekoratívnym prvkom, mali by sme ju dôkladne poznať. Zavádzanie participatívnych procesov je postupný, evolučný proces a práve spoznávanie či overovanie si názorov na participáciu v diskusii, je jeho prvým krokom.

Čo sa vlastne deje v participácii? Z akých ingrediencií sa skladá? Prečo sa nej stále viac a viac hovorí? Ako všetky tie slová premeniť na pozitívnu skúsenosť rôznych úradov verejnej správy? A ako vám predstaviť publikácie z knižnej edície Participácia?

Spoznajte výsledky výskumných ciest odborníkov, ktorí sa ponárali do reality participácie, aby z nej získali všeobecne platné pravidlá, ktoré môžete využiť aj vy. Diskusie budú aj teoretické, ale s dôkladnou znalosťou terénu, aj trochu akademické, ale aplikovateľné na ktorýkoľvek úrad verejnej správy.

Každý mesiac vás v KABINETE PARTICIPÁCIE čaká iná téma – iná publikácia knižnej edície ÚSV ROS Participácia, ktorú vám predstavia samotní autori a autorky.

Prečo o participácii napísali to, čo napísali? Čo z toho môže byť pre vás inšpiráciou?

Hodina a pol diskusie raz do mesiaca vám zodpovie nielen tieto otázky, ale aj tie vaše vlastné, ktoré budete môcť klásť počas online diskusie naživo.

Stretneme sa na Youtube alebo na www.participacia.eu. Diskusie budú nahrávané a budú k dispozícii aj zo záznamu.

PROGRAM
28. OKTÓBRA 2021 10:00 – 11:30 ONLINE
HLAS MENŠÍN: SENIORI
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
POZVÁNKA
PUBLIKÁCIA
Meno *
Priezvisko *
Organizácia/Inštitúcia *
Oblasť pôsobenia *
Účasť na podujatí 28.10. 2021 10:00 – 11:30 HLAS MENŠÍN: SENIORI *
Súhlasíte so zaradením do databázy ÚSV SR ROS? *
Radi Vás budeme pravidelne informovať o novinkách, podujatiach, výstupoch v rámci aktivít Úradu splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti.
Odkiaľ ste sa o našom podujatí dozvedeli?
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
V súlade s Nariadením o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, potvrdzujem, že súhlasím s tým, aby Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti spracúval moje osobné údaje v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo, a to na účely spracovania údajov v rámci aktivít ÚSV SR ROS. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem až do jeho odvolania.“
PODPORA PARTNERSTVA A DIALÓGU V OBLASTI PARTICIPATÍVNEJ TVORBY VEREJNÝCH POLITÍK
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy