Formularz zgłoszeniowy do Rajdu Rowerowego szlakiem Anny Łajming.
Raj Rowerowy szlakiem Anny Łajming organizowany przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku.

Administratorem danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku, które przetwarza je zgodnie z przepisami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu realizacji statusu działalności ale także względem otrzymywanej korespondencji email lub komunikacji telefonicznej aby udzielić Państwu odpowiedzi.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania, w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych (UODO).
Email *
Telefon kontaktowy *
Imię i nazwisko uczestniczki/uczestnika. *
Wiek uczestniczki/uczestnika. *
PESEL uczestniczki/uczestnika (wymagane do ubezpieczenia) *
Czy wyrażasz zgodę na publikację Twojego wizerunku na social mediach organizatora, współorganizatorów i partnerów w postaci zdjęć i nagrań wideo w celach promocyjnych i sprawozdawczych akcji? *
Zapoznałem/zapoznałam się z trasą oraz programem rajdu. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy