Konferencja BIM dla Architektów
Nawiąż współpracę z liderami polskiego rynku!

Zapraszamy serdecznie architektów i projektantów na Konferencję BIM organizowaną przez BIMobject, która odbędzie się 15 września 2017 roku w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. Przy współudziale polskich producentów Komandor, Lafarge, Siniat, Aluprof, BalexMetal, Fakro, Purmo, Solbet, Elen, Geoproduct i LUG Light Factory uczestnicy konferencji będą mogli nawiązać współpracę z liderami polskiego rynku w zakresie materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Konferencję objęło honorowym patronatem Stowarzyszenie Architektów Polskich. Udział w spotkaniu pozwoli pogłębić wiedzę na temat istotnych zmian jakie zachodzą w niezwykle szybko rozwijającej się dziedzinie IT branży budowlanej.

Ponadto na spotkaniu zostanie przeprowadzona prezentacja oraz szkolenie BIM na bazie polskich przykładów obiektów znajdujących się na bim.com

BIMobject zrzesza setki tysięcy architektów na świecie - łącząc ich z setkami producentów w ramach relacji biznesowych.

Na rynku światowym BIMobject istnieje już od wielu lat, a technologia BIM staje się standardem w projektowaniu. Jako jedyni na świecie jesteśmy wyłącznymi partnerami firmy Autodesk i Graphisoft największych gigantów i producentów oprogramowań dla architektów takich jak Revit i ArchiCAD.

BIMobject jest liderem rynku w zakresie BIM, a także właścicielem serwisu bim.com

Zarejestruj się już dziś!

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Firma *
Your answer
Strona internetowa firmy *
Your answer
Telefon *
Your answer
Miejsowość *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of BIMobject. Report Abuse - Terms of Service