Експертне опитування з якості освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації
Шановні колеги!
Звертаємося до Вас з проханням взяти участь в експертному опитуванні, яке створене у рамках моніторингу якості освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації.
У сучасних умовах розбудови національної системи освіти проблема надання якісних освітніх послуг перебуває у стані пріоритетних питань суспільної уваги. З огляду на випереджальний характер освіти, сучасна система підвищення кваліфікації педагогічних працівників повинна бути адаптивною до соціально-економічних умов держави, вимог суспільства, учасників освітнього процесу, орієнтованою на професійне та особистісне вдосконалення та розвиток педагогічних працівників. Безсумнівно, означені питання перебувають у центрі уваги та потребують дослідження, особливо у контексті забезпечення та поліпшення якості підвищення кваліфікації фахівців професійно-технічної освіти.
Ми звертаємось до керівників та педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, НМЦ ПТО, закладів вищої освіти і будемо вдячні за ваші фахові відповіді та коментарі на наші запитання. Експертне опитування є відкритим, але його результати будуть представлені в узагальненому вигляді.
Експерт (ПІП):
Your answer
Місце роботи:
Посада:
Освіта:
Cтаж роботи в сфері професійної (професійно-технічної) освіти:
Науковий ступінь:
Оцініть, на Ваш погляд, рівень обізнаності з суттю досліджуваного питання:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service