Бізнес місія до Марокко та Тунісу
З 12 по 16 квітня 2019 р. ТПП України планує діловий візит до Королівства Марокко та з 16 по 18 квітня – до Туніської Республіки в рамках проведення Міжурядової українсько-туніської комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Протягом перебування в Королівстві МАРОККО та ТУНІСІ члени бізнесової делегації будуть присутні під час різного виду зустрічей, братимуть участь в українсько-марокканському та українсько-туніському бізнес-форумах. Ділова програма передбачає заходи в м. Марракеш, м.Агадір, та м. Туніс. Крім того, буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з марокканськими та туніськими компаніями.

Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, ТПП м. Агадір за підтримки Посольств України в Королівстві Марокко та Посольства України в Туніській Республіці.

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них марокканських ринках.

До пріоритетних галузей марокканської та туніської економіки належать, передусім, сільське господарство (постачання зернових, олії, масла, цукру, добрив, кормів), харчова, гірничодобувна, обробна та легка промисловість, туризм, автомобілебудування, продукти неорганічної хімії.

Основні статті експорту: цитрусові, овочі, риба, міндобрива, корисні копалини, продукти нафтопереробки, одяг та текстиль.

Основні статті імпорту: сира нафта, засоби зв'язку, газ та електрика, транзистори, пластмаси, папір/картон, взуття.

Український експорт до Північної Африки має стійку тенденцію до зростання, передусім це стосується експорту зернових, молочних продуктів та чорних металів. Імпорт теж зростає, переважно за рахунок автомобілів, одягу та взуття, кабельної продукції.

Попередня вартість участі – 2.340 $

У вартість включено:

- авіа переліт Київ-Марокко-Туніс-Київ

- внутрішні трансфери (а/п – готель- а/п., м. Марракеш, м.Агадір, м. Туніс, трансфери протягом робочих днів)

- проживання

- сніданки в готелях, 3 вечері

- екскурсії (3)

- медична страховка

Додатково оплачується:

- обіди/вечері

- віза ( 30 €) –Марокко. ВАЖЛИВО: Для відкриття візи до Королівства Марокко необхідно брати довідку про несудимість, строк видачі якої – 10 роб.днів.

- віза (20 $) – Туніс (по прильоту)


Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Ольга Сухенко (+38067 230-90-38, +38 044 461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua).

Повна назва (компанії, підприємства, установи) *
Your answer
Name of the company
Your answer
Вид діяльності компанії (установи) *
Your answer
Company activity
Your answer
Код ЄДРПОУ *
Your answer
Повна поштова адреса
Your answer
Телефон учасника (представника компанії) *
Your answer
Веб-сайт
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
ПІБ учасника (представника компанії) *
Your answer
Representative of the company (name and surname)
Your answer
Посада учасника (представника компанії) *
Your answer
Representative's position
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service