XI Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego - 18 styczeń 2017 roku Uniwersytet Śląski w Cieszynie
ZAPROSZENIE
Zapraszamy na XI spotkanie Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego, tym razem do Cieszyna już 18.01.2017 r. Tematem przewodnim spotkania będzie:
„Kuźnia animatorów. Skąd pochodzę? Dokąd zmierzam?”

Organizatorami Forum są: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji, Cieszyn, ul. Bielska 62.

Harmonogram XI Forum Animatorów Województwa Śląskiego:

9.30 – Rejestracja uczestników

10.30 – Otwarcie forum

10.40 – Przedstawienie dotychczasowej działalności „Kuźni animatorów” dr hab. Bogusław Dziadzia

Warsztat animacyjny I. roku Animacji Społeczno-Kulturalnej

11.45 – Przerwa

12.00 – „Kaszubskie Drogi/Kaszebscze Stegne" - Wystawa podsumowująca obóz twórczy II roku ASKiEK. Projekt realizowany przy współpracy z Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach. Opowiadać będą Sonia Szymala i Beata Krzyształa

13.00 – Debata wraz z dyskusją „Animacja społeczno kulturalna na rzecz dzieci i młodzieży” uczestnicy: studenci, m.in.: Konrad Flis, Paulina Michalska
moderator: Aleksander Lysko - Regionalny Instytut Kultury w Katowicach

13.30 – Przerwa

13.45 – Prezentacja publikacji Regionalnego Instytutu Kultury: Ko-operacja kulturowo-edukacyjna. „Chcieć to móc!”, narzędziownika Edukacji kulturowej w edukacji formalnej oraz platformach samorządowych. Maciej Zygmunt - Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
+
Warsztat animacyjny III. roku Animacji Społeczno-Kulturalnej

14.30 Zamknięcie forum.

* Zgodnie z postulatami Forum, zachęcamy abyście zaangażowali do uczestnictwa osobę reprezentującą Wasze środowisko pracy. Liczymy na Waszą obecność!
** Prosimy również o wskazanie osób, wraz z kontaktem (adres e-mail), które moglibyśmy, poprzez zaproszenie, zachęcić do uczestnictwa we wspólnej inicjatywie!

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach poprzez Regionalne Obserwatorium Kultury pełni rolę sekretariatu Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego. Troszczymy się o dobry klimat, przepływ informacji i koordynację spotkań, które będą odbywały się wedle aktywności i zapotrzebowania członków grupy inicjatywnej. Nasze priorytety to wymiana dobrych praktyk, integracja środowiska i edukacja. Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego to kontynuacja dotychczasowych inicjatyw konsolidujących środowisko animatorów kultury w naszym regionie.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja, decyduje kolejność zgłoszeń, o uczestnictwie będziemy Państwa informować drogą mailową do 16 stycznia 2017 roku.

Dodatkowe informacje dostępne są pod:
tel.: 32 2017 770
e-mail: alysko@rik.katowice.pl

TEKST ZAPROSZENIA
imię *
Your answer
nazwisko *
Your answer
nazwa instytucji lub organizacji *
Your answer
e-mail kontaktowy *
Your answer
telefon kontaktowy *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms