Závazná přihláška na letní tábor 2019
Dobrý den!

Jsme rádi, že jste se rozhodli vyrazit na dětský tábor Kouzelné léto se Sluníčkem! Více informací o něm je na webu https://www.slunickozlin.cz. V první řadě nám prosím vyplňte email a dobře si zkontrolujte jeho správnost - zde vám totiž budeme posílat všechny informace o přípravách, ale také například fotky z tábora a podobně.
Email address *
Příjmení a jméno *
Your answer
Datum narození: *
MM
/
DD
/
YYYY
Rodné číslo: *
Your answer
Adresa bydliště (ulice a číslo popisné, město, PSČ): *
Your answer
Vaše telefonní číslo: *
Your answer
Škola a třída: *
Your answer
Tábor budete hradit: *
Faktura pro zaměstnavatele (FKSP)
Vyplňte POUZE v případě, že chcete vystavit fakturu na firmu. Zde prosím uveďte NÁZEV FIRMY, ADRESU FIRMY, IČO a JMÉNO ZAMĚSTNANCE-RODIČE uplatňujícího fakturu.
Your answer
Kontaktní osoby *
Prosím uveďte JMÉNO, PŘÍJMENÍ a TELEFON nejméně dvou kontaktních osob - zpravidla otec nebo matka dítěte, ale můžete uvést také babičku nebo jakýkoliv kontakt na který se vždy dovoláme. Každou osobu prosím uveďte na nový řádek.
Your answer
Storno podmínky *
Zruší-li rodiče pobyt dítěte více než 30 dnů před nástupem, je stornovací poplatek 15% z celkové částky. Zruší-li rodiče pobyt dítěte v době kratší než 30 dní před nástupem, je stornovací poplatek ve výši 35% z ceny tábora. Při odhlášení do 7 dnů před začátkem akce je stornovací poplatek 70% z celkové částky. V případě náhlých vážných problémů (nemoc, vážné rodinné problémy) je možno výši stornovacího poplatku řešit individuálně - osobní jednání. Neomluví-li rodiče neúčast dítěte nejpozději v den odjezdu, je stornovací poplatek 100% z celkové částky pobytu. Žádné storno se neplatí, pokud za odhlášené dítě je zajištěn účastník náhradní. Organizátor prohlašuje, že takto získané osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám. Organizátor je při nakládání s osobními údaji povinen dodržovat právní předpisy upravující nakládání s osobními údaji platné v době vydání této Závazné přihlášky, zejména zákon č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, v platném znění.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.