Ранкова зустріч Open Morning з народним депутатом України Андрієм Тетеруком
Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує на ранкову зустріч Open Morning з народним депутатом України Андрієм Тетеруком. Формат зустрічі передбачає 30 хвилин цікавої розмови за ранковою кавою, невимушене спілкування та можливість поставити цікаві питання гостю.
15 Учасників заходу буде відібрано шляхом конкурсу.

Час та місце зустрічі: вівторок, 14 травня, о 09:00 год. Про точне місце зустрічі учасників буде поінформовано додатково. Тривалість зустрічі – 30-40 хв.

Присутні матимуть змогу поспілкуватися з Андрієм Тетеруком про те, як і з чого починається день народного депутата та українського військового, що є натхненням та мотивацією для пана Андрія.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення реєстраційної форми не є підтвердженням участі. Інформація про запрошення буде надіслана електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» продовжує формат регулярних ранкових зустрічей для молодих лідерів з відомими державними діячами, представниками дипломатичного сектору, культурного та експертного середовищ.

Метою таких зустрічей є створення відкритого простору для спілкування та обміну думками між публічними особами і молоддю.
Прізвище *
Ім'я *
Вкажіть, будь ласка, Ваш вік *
Електронна адреса *
Посилання на Ваш профіль у Facebook *
Звідки Ви дізналися про захід? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy