Wykrywanie obiektów w Tensorflow - warsztat
Warsztat: Wykrywanie obiektów w Tensorflow
- 12 kwietnia 2019 (piątek)
- W godzinach: 9:00 - 14:00
- Liczba miejsc: 10
- Koszt: 99 PLN
- Miejsce: Olsztyński Park-Naukowo Technologiczny

Prowadzący: Karol Majek (Deep Drive PL)

WAŻNE: Każdy kto wypełni formularz dostanie w pierwszej kolejności informację o sposobie rejestracji, ale wypełenie formularza nie jest jednoznaczne z miejscem na warsztacie!

W ramach warsztatu nauczysz się jak przygotować zbiór danych do trenowania sieci neuronowej do wykrywania obiektów. Pokażę jakich narzędzi możesz użyć by wykonać tę pracę efektywnie. Przygotowany zbiór wykorzystasz do nauczenia sieci rozpoznawania obiektów wykorzystując Tensorflow. Dowiesz się także jak możesz wykorzystać nauczoną sieć aby wykrywać obiekty lokalnie na swoim komputerze wykorzystując obraz z kamery. Dodatkowo pokażę jak możesz wdrożyć model do chmury Google Cloud, aby wykorzystać go w swoich aplikacjach.

Karol Majek był mentorem w Udacity programie Self-Driving Car Nanodegree, a obecnie prowadzi bloga o samochodach autonomicznych i sztucznej inteligencji: DeepDrive.pl Organizuje regularne spotkania osób zainteresowanych pojazdami autonomicznymi w Warszawie w ramach Warsaw Self-Driving Cars.
Pracuje w NASKu gdzie zajmuje się robotyką mobilną. Jego głównym zainteresowaniem jest percepcja. Zajmuje się przetwarzaniem obrazu i zastosowaniem głębokich sieci neuronowych, szczególnie w zastosowaniu do wykrywania obiektów na obrazach. Brał udział w wielu zawodach robotycznych: Eurathlon, ELROB, DARPA VRC, Self-Racing Cars, F1/10.

Jesteś zainteresowany? Zostaw maila *
Your answer
Ile osób? *
Pytania?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service