WOLONTARIAT JAKO DOŚWIADCZENIE ZMIENIAJĄCE ŻYCIE
Regionalne Centrum Wolontariatu Centerko zaprasza wszystkie osoby, którym bliska jest idea wolontariatu i zaangażowania społecznego na debatę, która odbędzie się 23 listopada w godzinach 17-19 na platformie ZOOM pod hasłem „Koordynator wolontariatu jako lider społecznej zmiany”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Czy masz pytania?
Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko" z siedzibą w Łodzi (90-408), przy ul. Próchnika 7 ("Administrator"). Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia do współpracy z Administratorem oraz umożliwienia udziału w dalszych działaniach koordynowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Debata organizowana jest w ramach projektu “Korpus Solidarności” i dofinansowana przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy